Programista / Młodszy programista .Net - Warszawa, mazowieckie

35 views

mp.ja...@gmail.com

unread,
Aug 9, 2012, 5:31:58 AM8/9/12
to
Billennium Sp. z o.o.
Opis stanowiska pracy

Poszukujemy zdolnych programistów .NET do nowo powstającego zespołu pracującego głównie na platformie Force.com. Zapewniamy przeszkolenie i pomoc we wdrożeniu w nową i bardzo dynamicznie rozwijającą się technologię tworzenia aplikacji biznesowych w niezawodniej chmurze spod znaku SalesForce.com. Szukamy ludzi kreatywnych, otwartych, sumiennych, rzetelnych, nastawionych na cele, oraz, co istotne realizujących z największą dbałością powierzone im zadania. Zapewniamy pracę w młodym i dynamicznym zespole pracującym na innowacyjnej platformie Force.com, z dostępem do najnowszych technologie, z nastawieniem na dynamiczny rozwój.

OFERUJEMY:

* Atrakcyjny pakiet szkoleń,

* Udział w interesującym projekcie,

* Możliwość rozwoju zawodowego,
Wymagania

Doświadczenie komercyjne(co najmniej 1 rok) w projektach z wykorzystaniem platformy .Net.

Doświadczenie w obszarach takich jak (opcjonalnie - nie wymagamy wszystkich na raz):
ASP.Net WebForms lub MVC, WCF, Web Services, HTML, CSS, JavaScript, jQuery

Bardzo dobra znajomość programowania obiektowego.

Zdolność do analitycznego myślenia - opracowywanie rozwiązań biznesowych.

Angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w międzynarodowym zespole oraz pozwalającym tworzyć dokumenty techniczne - dotyczące przygotowywanych rozwiązań (poziom: dobry lub bardzo dobry)

Doświadczenie w tworzeniu aplikacji Webowych i znajomość niuansów z tym związanych.

Otwartość na nowe technologie i języki programowania.

Mile widziane:
- Znajomość języka Apex
- Doświadczenie z platformą Force.com

Zainteresowanych proszę o wysłanie CV na adres: michal....@billennium.pl