Dismiss

Specjalista Business Intelligence

50 views

JCommerce SA

unread,
Aug 14, 2012, 5:57:46 AM8/14/12
Jesteśmy firmą IT, która specjalizuje się we wdrażaniu użytecznych, prostych w obsłudze oraz atrakcyjnych wizualnie rozwiązań. W szczególności rozwijamy: systemy ERP, systemy portalowe, rozwiązania Business Intelligence, rozwiązania dedykowane, systemy mobilne oraz świadczymy usługi outsourcing IT.

Dlaczego warto u nas pracować:

■ gwarantujemy pracę przy realizacji nowoczesnych i różnorodnych projektów w sektorach z różnych branż
■ oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie
■ wspieramy rozwój poprzez szkolenia kompetencyjne i językowe, nasi pracownicy systematycznie uczestniczą w szkoleniac
■ zdobywając nowe certyfikaty
■ stawiamy na przyjazną atmosferę pracy - jesteśmy zwolennikami jasnej i swobodnej komunikacji
■ integrujemy się na imprezach firmowych, rozwijamy się sportowo
■ oferujemy karnet OKsystem
■ oferujemy dodatkowe ubezpieczenie.

Opis stanowiska:

■ wykonywanie powierzonych prac programistycznych w ramach projektu
■ rozwój kompetencji własnych, a tym samym kompetencji firmy

Wymagania:

■ wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Informatyka, Automatyka, Telekomunikacja lub pokrewne)
■ 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
■ bardzo dobra znajomość MS SQL 2005 lub wyższy
■ bardzo dobra znajomość technologii OLA
■ znajomość zagadnień Crystal Report (mile widziana)
■ znajomość systemów ERP mile widziana (np. IFS, MS DAX)
■ znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji
■ miło widziana znajomość MS SharePoint

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres: rekru...@jcommerce.pl

W tytule e-maila prosimy wpisać wyłącznie: Specjalista BI/Kraków

Osoby przesyłające do nas swoje aplikacje uprzejmie prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz.883)”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.