Dismiss

Programista ORACLE RDBMS

26 views

mp.ja...@gmail.com

unread,
Aug 9, 2012, 4:51:16 AM8/9/12
to
Billennium Sp. z o.o.
Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodowego koncernu farmaceutycznego, posiadającego zespół rozwoju oprogramowania w Poznaniu poszukujemy Kandydatów na stanowisko Inżyniera Oprogramowania, ze specjalizacją w ORACLE RDBMS.

Oferujemy:
* Udział w interesującym międzynarodowym projekcie.
* Możliwość rozwoju zawodowego.
* Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku będzie należeć głównie:
* Analiza, projektowanie, rozwijanie oraz wdrażanie oprogramowania dla systemów informatycznych.
* Eksperckie wsparcie dla użytkowników - analiza problemów, trzeci poziom wsparcia.
Wymagania

* Doświadczenie w pracach rozwojowych aplikacji Oracle
* Dobra znajomość ORACLE RDBMS(min. 2 lata doświadczenia)
* Bardzo dobra znajomość SQL, PL/SQL
* Język angielski umożliwiający pracę w międzynarodowym zespole
* Doświadczenie w obszarze ETL będzie dodatkowym atutem.

Zainteresowanych proszę o przesłanie cv na adres: michal....@billennium.pl