Podobnie jak wy jestem Hakerem telefonicznym a muj nick to Super Haker. Od roku
podpinam się sąsiadom pod linie telefoniczne i wydzwaniam na 0700 parenaście
tysiency miesiencznie. Jeden gość do dziś się procesuje z tepsa o tą kase co mu
nabiłem. W każdym razie jestem niezłym hakerem. Do tej pory gadałem tylko z
panienkami na 0700 i wszystkie mi muwiły że jestem cool wypasiony ziomal i mam
menski głos. Wogule jestem OK!!!! Ale chciałbym coś zarobić na tych wpinkach.
Nie znacie jakiegoś numeru gdzie płacom kase na dzwonienie na niego? Tylko żeby
proste było bo na komputerach i programowaniu sie nie znam jestem tylko
telefonicznych hakerem.
strzała super ziomy
--
Wysłano z serwisu OnetNiusy: http://niusy.onet.pl
[ciach pierdy]
ROTFL Lekcje na jutro odrobione?
Big Jack
--
//////
( o o) GG: 660675
--ooO-( )-Ooo- *W nagłówku adres antyspamowy zakodowany w ROT11*
--
Tomasz Oleniacz
Szef Grupy Serwisu, Grupy Rozwoju i Wsparcia Technicznego
Firma LANSERWIS s.c.
ul.Warszawska 16 - piętro II
35-205 Rzeszów
tel. 017-8502727 fax. 017-8502729
E-mail: t...@lanserwis.com
Serwis: ser...@lanserwis.com
Użytkownik "Super Haker" <super_hak...@vp.pl> napisał w wiadomości
news:45b3.000002...@newsgate.onet.pl...
to sa skutki sluchania hip-hopu :-)
> Chłopie uruchom słownik w swoim edytorze.
przeciez napisal ze na komputerach to on sie nie zna
--
futszaK
http://czarne.net/sat.txt <- Internet za 70zl/mies w dowolnym miejscu
--
Tomasz Oleniacz
> Siema Ziomale Hakerzy
Siema. Na wpinaniu jest mikro kasa ale to bilon w porufnaniu z
"wypinaniem na linie". Potrenój a zobaczycz. Telewizja, radio a nawet
srobiom s tobom czad na internecie. Joł ZIOM! Do dzie i powo.
juz jestes nudny.
.... a spierdalaj piedoło.....
jezu niewidzales ze takie posty sa ostnio modne? wszyscy to pisza;d wiec o
co lata;d jestes wtedy taki mega gansta raper;d widze wy wszyscy admin
central i tepsowscy nieczujecie blusa;p ale to naprawde jest smieszne i
ponizajace dla tej osoby ktora to pisze bo ja doslownie kiedy to czytam
to....=brak slow;d
On po prostu zachował się jak Wujek Staszek Mistrz Ciętej Riposty ;-)
Nie miej mu tego za złe. WSMCR jest ostatnio modny na pl.listserv.chomor-l
Tak na marginesie... "nie wiedziałeś" i "nie czujecie"
pozdrawiam,
--
Piotr