Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Kasa na wpince w linie

1 view
Skip to first unread message

Super Haker

unread,
Apr 24, 2005, 7:42:10 AM4/24/05
to
Siema Ziomale Hakerzy

Podobnie jak wy jestem Hakerem telefonicznym a muj nick to Super Haker. Od roku
podpinam się sąsiadom pod linie telefoniczne i wydzwaniam na 0700 parenaście
tysiency miesiencznie. Jeden gość do dziś się procesuje z tepsa o tą kase co mu
nabiłem. W każdym razie jestem niezłym hakerem. Do tej pory gadałem tylko z
panienkami na 0700 i wszystkie mi muwiły że jestem cool wypasiony ziomal i mam
menski głos. Wogule jestem OK!!!! Ale chciałbym coś zarobić na tych wpinkach.
Nie znacie jakiegoś numeru gdzie płacom kase na dzwonienie na niego? Tylko żeby
proste było bo na komputerach i programowaniu sie nie znam jestem tylko
telefonicznych hakerem.

strzała super ziomy

--
Wysłano z serwisu OnetNiusy: http://niusy.onet.pl

Big Jack

unread,
Apr 24, 2005, 8:14:53 AM4/24/05
to
W wiadomości: news:45b3.000002...@newsgate.onet.pl
użytkownik *Super Haker* napisał(a):

[ciach pierdy]

ROTFL Lekcje na jutro odrobione?
Big Jack

--
//////
( o o) GG: 660675
--ooO-( )-Ooo- *W nagłówku adres antyspamowy zakodowany w ROT11*

Grupa dyskusyjna TO

unread,
Apr 24, 2005, 8:45:36 AM4/24/05
to
Chłopie uruchom słownik w swoim edytorze.

--
Tomasz Oleniacz

Szef Grupy Serwisu, Grupy Rozwoju i Wsparcia Technicznego
Firma LANSERWIS s.c.
ul.Warszawska 16 - piętro II
35-205 Rzeszów
tel. 017-8502727 fax. 017-8502729
E-mail: t...@lanserwis.com
Serwis: ser...@lanserwis.com

Użytkownik "Super Haker" <super_hak...@vp.pl> napisał w wiadomości
news:45b3.000002...@newsgate.onet.pl...

news

unread,
Apr 24, 2005, 8:49:14 AM4/24/05
to
Super Haker napisał(a):
> Siema Ziomale Hakerzy

to sa skutki sluchania hip-hopu :-)

futszaK

unread,
Apr 24, 2005, 9:28:23 AM4/24/05
to
Sun, 24 Apr 2005 14:45:36 +0200, użyszkodnik "Grupa dyskusyjna TO"
<lanse...@gazeta.pl> napisał:

> Chłopie uruchom słownik w swoim edytorze.

przeciez napisal ze na komputerach to on sie nie zna

--
futszaK
http://czarne.net/sat.txt <- Internet za 70zl/mies w dowolnym miejscu

Grupa dyskusyjna TO

unread,
Apr 24, 2005, 9:29:26 AM4/24/05
to
Przepraszam nie doczytałem :-))

--
Tomasz Oleniacz


Andrzej Lawa

unread,
Apr 24, 2005, 1:01:59 PM4/24/05
to
Grupa dyskusyjna TO wrote:
> Chłopie uruchom słownik w swoim edytorze.
>
Primo: nie karm trolla.
Secundo, naucz się poprawie cytować, lamo.
Tertio: masz nieregulaminowo wielką sygnaturkę.

Jakub Wendland

unread,
Apr 24, 2005, 1:34:42 PM4/24/05
to
Super Haker napisał(a) w news:45b3.000002...@newsgate.onet.pl

> Siema Ziomale Hakerzy

Siema. Na wpinaniu jest mikro kasa ale to bilon w porufnaniu z
"wypinaniem na linie". Potrenój a zobaczycz. Telewizja, radio a nawet
srobiom s tobom czad na internecie. Joł ZIOM! Do dzie i powo.

kamil kapturkiewicz

unread,
Apr 24, 2005, 7:43:08 PM4/24/05
to
Super Haker wrote:
> Siema Ziomale Hakerzy
>

juz jestes nudny.

Bart Samsel

unread,
Apr 25, 2005, 2:26:50 PM4/25/05
to

Użytkownik "Super Haker" <super_hak...@vp.pl> napisał w wiadomości
news:45b3.000002...@newsgate.onet.pl...
> Siema Ziomale Hakerzy


.... a spierdalaj piedoło.....


piotr

unread,
Apr 25, 2005, 5:53:59 PM4/25/05
to

> .... a spierdalaj piedoło.....
>

jezu niewidzales ze takie posty sa ostnio modne? wszyscy to pisza;d wiec o
co lata;d jestes wtedy taki mega gansta raper;d widze wy wszyscy admin
central i tepsowscy nieczujecie blusa;p ale to naprawde jest smieszne i
ponizajace dla tej osoby ktora to pisze bo ja doslownie kiedy to czytam
to....=brak slow;d


Piotr

unread,
Apr 28, 2005, 4:13:23 PM4/28/05
to

On po prostu zachował się jak Wujek Staszek Mistrz Ciętej Riposty ;-)
Nie miej mu tego za złe. WSMCR jest ostatnio modny na pl.listserv.chomor-l

Tak na marginesie... "nie wiedziałeś" i "nie czujecie"

pozdrawiam,
--
Piotr

0 new messages