doczytalem juz, ze do operatura musze uruchomic sip trunka. Ale dzieki
za odzew.
[wiem, ze na tej grupie to troche off-topic, ale na voip jakby
specjalistow nie bylo]
Pytania pomocnicze: czy popularni na polskim rynku operatorzy VoIPowi
na potrzebe klienta, uruchomia sip trunka?
Oraz czy na jakims popularnym sprzecie np. bramki FritzBox da sie
uruchomic i obsluzyc sip trunka?
--
ThinkXtra