Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Przeniesienie numerów MSN z Orange do innego operatora

13 views
Skip to first unread message

MKi

unread,
Oct 23, 2015, 4:08:35 AM10/23/15
to
Witajcie,

mamy w firmie 3 numery MSN na łączu ISDN.
Postanowiliśmy wynieść się z Orange.
Chcieliśmy dwa numery przenieść do jednego operatora,
a trzeci do innego.
Jeden z tych docelowych operatorów podał informację,
że można przenosić tylko komplet numerów MSN - przy
takim podziale przeniesie się numer główny i inne,
jeśli są razem z nim, a pozostałe przepadną.
(W ogóle pojęcie "numer główny" wydawało mi się
biurokratycznym pomysłem TP SA, technicznie nie miało
sensu - mylę się?)

OK, poradzimy sobie i tak. Ale mam takie pytanie:
czy istnieje jakiś formalny dokument na ten temat?

Pozdrowienia,
MKi


0 new messages