MKi
unread,Oct 23, 2015, 4:08:35 AM10/23/15You do not have permission to delete messages in this group
Either email addresses are anonymous for this group or you need the view member email addresses permission to view the original message
to
Witajcie,
mamy w firmie 3 numery MSN na łączu ISDN.
Postanowiliśmy wynieść się z Orange.
Chcieliśmy dwa numery przenieść do jednego operatora,
a trzeci do innego.
Jeden z tych docelowych operatorów podał informację,
że można przenosić tylko komplet numerów MSN - przy
takim podziale przeniesie się numer główny i inne,
jeśli są razem z nim, a pozostałe przepadną.
(W ogóle pojęcie "numer główny" wydawało mi się
biurokratycznym pomysłem TP SA, technicznie nie miało
sensu - mylę się?)
OK, poradzimy sobie i tak. Ale mam takie pytanie:
czy istnieje jakiś formalny dokument na ten temat?
Pozdrowienia,
MKi