luk...@gmail.com
unread,Aug 27, 2013, 11:24:21 AM8/27/13You do not have permission to delete messages in this group
Either email addresses are anonymous for this group or you need the view member email addresses permission to view the original message
to
Witam,
Po zainstalowaniu centralki Siemens ISDN 3070 z niemiec w sieci TP/Orange , brak jest identyfikacji numerów Voip ale tylko od operatora Betamax,
reszta identyfikacji działa ok.
Wcześniej na Centralce ISDN 2060 Siemensa numer się pokazywał.
czy to może być związane z Centrala u operatora?
Czy to - że zakończenie nt jest EURO NTBA siemens 2B1Q
a w Niemczech jest to Standard NTBA 4B3T?
Pozdrawiam
Lucek