Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

ISDN Siemens Gigaset 3070

9 views
Skip to first unread message

luk...@gmail.com

unread,
Aug 27, 2013, 11:24:21 AM8/27/13
to
Witam,
Po zainstalowaniu centralki Siemens ISDN 3070 z niemiec w sieci TP/Orange , brak jest identyfikacji numerów Voip ale tylko od operatora Betamax,
reszta identyfikacji działa ok.


Wcześniej na Centralce ISDN 2060 Siemensa numer się pokazywał.


czy to może być związane z Centrala u operatora?
Czy to - że zakończenie nt jest EURO NTBA siemens 2B1Q
a w Niemczech jest to Standard NTBA 4B3T?



Pozdrawiam
Lucek
0 new messages