Zdobylem wreszcie odpowiedni zasilacz i chcialem sobie zaprogramowac swojego
FritzX-a a tu instalki wolaja poprzedniej instalki albo oryginalnej plytki i
co ja mam zrobic, jak nie mam?
Moze wiec ktos kopsnie na priva link do obrazu takiej plyty albo podpowie,
jak ominac ograniczenie?
Chodzi o FritzX USB - czyli czteroportowy terminal-adapter do ISDN (z
funkcja modemu i inszymi bajerami).
Nie mylic z FritzBox-ami (bramkami VoIP)
Pozdrawiam
SDD
> funkcja modemu i inszymi bajerami).
RE: Mam, ale zapraszam w przyszłym tygodniu
Pozdrowienia
--
Wysłano z serwisu OnetNiusy: http://niusy.onet.pl
> RE: Mam, ale zapraszam w przyszłym tygodniu
Juz jest "przyszly tydzien" :)
> Pozdrowienia
Rowniez
SDD