Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Potrzebny ISO plyty do FritzX

4 views
Skip to first unread message

SDD

unread,
Jul 14, 2011, 9:47:43 AM7/14/11
to
Wiem, ze tego typu prosby sa lekkim faux-pas na Usenecie, no ale z drugiej
strony polityka firmy AVM, ktora uniemozliwia sciagniecie w pelni
funkcjonalnej instalki softu, badz co badz dedykowanego do konkretnego
urzadzenia, za ktore i tak kiedys wziela kase jest co najmniej dziwna.

Zdobylem wreszcie odpowiedni zasilacz i chcialem sobie zaprogramowac swojego
FritzX-a a tu instalki wolaja poprzedniej instalki albo oryginalnej plytki i
co ja mam zrobic, jak nie mam?

Moze wiec ktos kopsnie na priva link do obrazu takiej plyty albo podpowie,
jak ominac ograniczenie?

Chodzi o FritzX USB - czyli czteroportowy terminal-adapter do ISDN (z
funkcja modemu i inszymi bajerami).
Nie mylic z FritzBox-ami (bramkami VoIP)

Pozdrawiam
SDD


es

unread,
Jul 14, 2011, 5:49:43 PM7/14/11
to
>
> Chodzi o FritzX USB - czyli czteroportowy terminal-adapter do ISDN (z

> funkcja modemu i inszymi bajerami).

RE: Mam, ale zapraszam w przyszłym tygodniu

Pozdrowienia


--
Wysłano z serwisu OnetNiusy: http://niusy.onet.pl

SDD

unread,
Jul 18, 2011, 1:11:54 PM7/18/11
to

Użytkownik "es" <domista...@op.pl> napisał w wiadomości
news:658f.000000...@newsgate.onet.pl...

> RE: Mam, ale zapraszam w przyszłym tygodniu

Juz jest "przyszly tydzien" :)

> Pozdrowienia

Rowniez
SDD


0 new messages