Ponawiam moja prosbe. Z grupowiczem, ktory aoferowal pomoc nie potrafie sie
dogadac :(
("na plycie nie ma pliku z rozszerzeniem *.ISO" :)...
Moze ktos doradzilby jak ni emajac oryginalnej plytki zainstalowac
sterowniki i oprogramowanie do FritzX, albo podeslal obraz ISO plyty, albo
odstapil za rozsadna cena dobrego browara :) - cala taka plytke...
Pozdrawiam
SDD