JS napisał, a Telejack na to:
> Użytkownik "Telejack" napisał w wiadomości grup
> dyskusyjnych:5462645e$0$2838$6578...@news.neostrada.pl...
>>Wpisz "telefon ISDN" w Ceneo czy innym Skąpcu
> Bez urazy ale wiem co to jest ceneo czy inne skąpce.
Bez urazy ;-)
> Ale Eurit 4000 to raczej nie jest normalny aparat.
"Sekretarski" - zależy do czego potrzebujesz.
> Eurit 67 powiedzmy, ze mi pasuje. Choc ta cena.
> Znalazłem sklep z ceną kolo 300. Ale napisali "nie ma już i nie będzie".
> Na Allegro jest niby Eurit 25.
> Nówki ale znajomy kupił i okazało się że w wersji DE - dobra można
> przełączyć na english.
> Ale to świadczy tylko o tym, że to jest towar deficytowy i okazyjny.
Ano niestety tak jest. Nie wiem nawet, czy Swissvoice jeszcze handluje ISDN
?
> Mam kilka linii ISDN. A Eurity 25 z zakupów w TPSA zaczynają już zdychać.
Ja miałem jeszcze niedawno ISDN w domu. Zostały mi 2 bezprzewodowe,
których mogę się pozbyć:
Eurit 133 jeszcze z promocji TP z 2002 bodaj - słuchawka z padniętym
wyswietlaczem,
oraz Eurit 535 (odpowiednik 133 Pro) - niby sprawny, ale ...
wg doświadczeń z Euritami wyświetlacz może paść w każdej chwili.
Słuchawkę z 133 miałem zalogowaną do bazy 535 jako drugą i działało.
Baza ze 133 pracowała tylko jako ładowarka do słuchawki.
Jak powyższe cię interesuje, to napisz na priv.
--
Telejack