Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Re: gdzie kupić?

16 views
Skip to first unread message

Telejack

unread,
Nov 11, 2014, 2:32:47 PM11/11/14
to
JS napisał, a Telejack na to:
> Czy w tym kraju można gdzieś jeszcze kupić telefon ISDN poza używkami na
> Allegro?
> JS

Wpisz "telefon ISDN" w Ceneo czy innym Skąpcu

Wyskoczyło np:

http://www.soteris.pl/pl_PL/p/Swissvoice-Eurit-4000/3202

albo

http://www.soteris.pl/pl_PL/p/Swissvoice-Eurit-67/739


Nie znam sklepu, znam natomiast te telefony i spokojnie można je polecić.

--

Telejack

JS

unread,
Nov 16, 2014, 1:16:50 PM11/16/14
to


Użytkownik "Telejack" napisał w wiadomości grup
dyskusyjnych:5462645e$0$2838$6578...@news.neostrada.pl...

>Wpisz "telefon ISDN" w Ceneo czy innym Skąpcu

Bez urazy ale wiem co to jest ceneo czy inne skąpce.
Ale Eurit 4000 to raczej nie jest normalny aparat.
Eurit 67 powiedzmy, ze mi pasuje. Choc ta cena.
Znalazłem sklep z ceną kolo 300. Ale napisali "nie ma już i nie będzie".
Na Allegro jest niby Eurit 25.
Nówki ale znajomy kupił i okazało się że w wersji DE - dobra można
przełączyć na english.

Ale to świadczy tylko o tym, że to jest towar deficytowy i okazyjny.
Mam kilka linii ISDN. A Eurity 25 z zakupów w TPSA zaczynają już zdychać.

JS

Telejack

unread,
Nov 20, 2014, 1:21:08 PM11/20/14
to
JS napisał, a Telejack na to:
> Użytkownik "Telejack" napisał w wiadomości grup
> dyskusyjnych:5462645e$0$2838$6578...@news.neostrada.pl...
>>Wpisz "telefon ISDN" w Ceneo czy innym Skąpcu
> Bez urazy ale wiem co to jest ceneo czy inne skąpce.

Bez urazy ;-)

> Ale Eurit 4000 to raczej nie jest normalny aparat.

"Sekretarski" - zależy do czego potrzebujesz.

> Eurit 67 powiedzmy, ze mi pasuje. Choc ta cena.
> Znalazłem sklep z ceną kolo 300. Ale napisali "nie ma już i nie będzie".
> Na Allegro jest niby Eurit 25.
> Nówki ale znajomy kupił i okazało się że w wersji DE - dobra można
> przełączyć na english.
> Ale to świadczy tylko o tym, że to jest towar deficytowy i okazyjny.

Ano niestety tak jest. Nie wiem nawet, czy Swissvoice jeszcze handluje ISDN
?

> Mam kilka linii ISDN. A Eurity 25 z zakupów w TPSA zaczynają już zdychać.

Ja miałem jeszcze niedawno ISDN w domu. Zostały mi 2 bezprzewodowe,
których mogę się pozbyć:

Eurit 133 jeszcze z promocji TP z 2002 bodaj - słuchawka z padniętym
wyswietlaczem,
oraz Eurit 535 (odpowiednik 133 Pro) - niby sprawny, ale ...
wg doświadczeń z Euritami wyświetlacz może paść w każdej chwili.

Słuchawkę z 133 miałem zalogowaną do bazy 535 jako drugą i działało.
Baza ze 133 pracowała tylko jako ładowarka do słuchawki.

Jak powyższe cię interesuje, to napisz na priv.

--

Telejack

0 new messages