W dniu 2012-05-23 18:22, Jakub A. Krzewicki pisze:
> środa, 23 maja 2012 18:07. carbon entity 'bartekltg'<
bart...@gmail.com>
> contaminated pl.misc.paranauki with the following letter:
>
>>
>>
http://www.rp.pl/artykul/880227.html
>>
>> Diabolo zaczęło działać. Są już pierwsze opętania.
>>
>> Aż 'W paszczy szaleństwa' mi się przypomniało (zresztą polecam).
>>
>> pzdr
>> bartekltg
>
> Noż to zbożny krzyżowiec. Z tymi nożami szedł uwolnić ludzisków, azeby
> wyzionęli z siebie złego ducha :evil:
Ta, zbożny krzyżowiec. A potem jak znajomy: najpierw paladyn,
potem barbarzyńca, a przy trzecim przejściu nekromanta.
:)
pzdr
bartekltg