Przez pierwszy miesiąc nowego rozkłądu, do 16 stycznia 2011 zawieszone zostaje 7
z 11 par na trasie Bytom - Gliwice oraz co drugi pociąg na trasie Tychy Miasto -
Sosnowiec. Oprócz tego kilka pociągów na trasie Częstochowa - Gliwice i jedna
para do Wisły (w największym sezonie!). Większość ocalałych pociągów z Gliwic do
Częstochowy pojedzie zestawiona z jednej jednostki. Oficjalna przyczyna -
zepsute kible, których niedasie naprawić. Już chyba najwyższy czas zrezygnować z
udawania, że w nadwiślańskim bantustanie istnieje transport kolejowy.
Pozdrawiam
To co, wchodzimy w spółkę z aronem i kupujemy busa?
--
Łukasz W. - semaforek
gg- 6621129 mejl- lukislukis[małpa]o2.pl
Teksty tu wygłaszane to moje prywatne opinie.
Moja strona => http://www.semaforek.za.pl/
Stowarzyszenie Rozwoju Kolei Górnego Śląska => www.srkgs.rail.pl
No to spokojnie można ŚZPR zlikwidować, bo w godzinach szczytu, jeszcze
jak jakiś poprzedni skład wyleci (a jest na to duża szansa a nie ma
zastępczego), ludzi można przez okno poziomo układać. Konduktorzy nie
ruszą się nawet, żeby sprawdzić bilety, co spowoduje lawinowe narastanie
gapowiczów. Jak ostatnio słyszałem na dworcu w Gliwicach od jednego
obywatela naszego kraju "Ja to biletów nie kupuję, bo nawet jak mi
przyjdzie karę zapłacić, to za trochę mi się zwróci".
Darmowa komunikacja w aglomeracji? Wyprzedzamy zachód :D
--
Pozdrawiam
Quark-t
A gdzie ile dotacji nie wezmą w takim razie?
Mnie tylko śmieszy jak zostawia się dojazd kolejarzom tutaj resztą par a nie
tknie się innych relacji o mniejszej ilości..
Kurier
Na Śląsku to chyba z Zagozdą, a nie Aronem. :)
Pozdrawiam,
Franek Grzegorek
>
> To co, wchodzimy w spółkę z aronem i kupujemy busa?
>
A na przewozy świeżego powietrza z Puszczy Bolimowskiej między Łodzią a
Warszawą dziwnie tabor jest. Ale ja wiem!!!! Pewnie sabotażyści z BZ
Kraków uszkodzili celowo EN57 z PR Katowice...
Pozdr.
CAr.
Nie, z Zagozdą to by wyszło tak samo jak w ZPR. Bardziej z Drabasem,
albo Kłosokiem.
Nie zwariowały. To jest celowa, wywrotowa robota wrogich sił. Zauważ, że
Drabas jeździ spod dworca PKP Wisła Uzdrowisko o 17,25 (ciekawe, kto wydał mu
zezwolenie. PKS Cieszyn nie wpuścił go na swój teren). A Drabas to porządna
busiarska firma. Nie zostawia pasażerów na lodzie. Bierze do pełna.
Pozdrawiam
Roman
--
Wysłano z serwisu OnetNiusy: http://niusy.onet.pl
aron busowy baron
To wszystko na prawdę coraz bardziej zaczyna przypominać zimę 2009,
kiedy cięto połączenia na prawo i lewo :/
--
http://www.kolejcieszyn.pl ## http://penkala.blip.pl
"Śląski ZPR w Katowicach informuje, że prowadzona na bieżąco analiza
rynku potrzeb na L-190 nie wykazuje większego zapotrzebowania na nasze
usługi przewozowe." (c) K. Radomski
> Oprócz tego kilka pociągów na trasie
> Częstochowa - Gliwice
W Częstochowie zawsze stoi potężne stado kibli. Wszystkie niesprawne?
pzdr
a.
>
> To co, wchodzimy w spółkę z aronem i kupujemy busa?
>
Żebyśmy poszli siedziec za podatki?
No fakt, w naszym kraju legalny biznes oznacza nieopłacalny biznes :P
A wagonów juz nie ma?
w KOL Maz swego czasu jechała bipa z ET22 do SK Kam.
Do Zwardonia AD 2009 jeszcze skałdem wagonowym jechałem
Ale Slask sie chyba nie zdazy opamietac.
M
> No fakt, w naszym kraju legalny biznes oznacza nieop acalny biznes :P
KRUS jest legalny
aron
> A na przewozy świeżego powietrza z Puszczy Bolimowskiej między Łodzią a
> Warszawą dziwnie tabor jest. Ale ja wiem!!!! Pewnie sabotażyści z BZ
> Kraków uszkodzili celowo EN57 z PR Katowice...
Wiecej powiem (napisze) - w tym przypadku taboru jest nadmiar. Gdyby
nie to IR, to na pewno bylby niewykorzystany :)
Zdravim!
--
Krzysztof Waszkiewicz GG://3721721 KF: http://iwan.eu07.pl/Score
tel PL: +48664435528 CZ: +420774038383 ** JID://iwa...@gmail.com
"Do pewnego momentu konkurencja na ceny jest ozdrowieńcza, ale
potem wyniszcza cały rynek" - Tomasz Moraczewski, prezes PR.
A inna rzecz, że "niesprawne" coraz częściej oznacza nie "zepsute", ale "brak
kasy na rewizję". Plus osobna sprawa blokowania kibli na absurdalnych
obiegach (np. Kce-Cieszyn-Kce, czy Wielunie właśnie) z kilkugodzinnym staniem
gdzieś na jakimś zadupiu.
--
Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/