--
Arek
W ten sposób to sobie moglibyście zbudować parking na 100 samochodów - po
6 stanowisk.
BTW: jakie miasto?
--
pozdrawiam
P.
Tyle, że te 8 miejsc już było przy wykupieniu terenu.
A czy zmieni coś w stylu pozostawienia 30 cm paska zieleni pomiędzy starą
częścią, a nową - można to podciągnąć jako oddzielny parking?
--
Arek
No to co? Planują budowę parkingu na 6 samochodów i takież przepisy
obowiązują. W pobliżu moze być inny parking, wyrzutnia rakiet, nic to nie
zmienia.
W energetyce czesto robimy zgłoszenie przyłącza do działki, potem drugie "od
projektowanej szafki" do następnej. Gdyby chciec uzyskać papier "na raz" to
trzebaby występować o pozwolenie na budowę. Obchodzimy durne przepisy ale
ich nie łamiemy ;)
b.
> Obchodzimy durne przepisy ale
> ich nie łamiemy ;)
^^^^^^^^^
srutututu ;)
--
buzar
Nie nie trzeba pozwolenia. I nie bedzie problemu
o ile grunt pod nowy parking
tez macie odrolniony lub na dzialce budowlanej.
Bo jezeli odrolnione bylo tylko po obrysie dotychczasowych
budynkow, parkingow i dojazdow,
to moze czekac Was odrolnienie
--
--
pozdrawiam piotr buzar
A gdzie podstawa prawna na "srutututu"? :-)))
b.
Zwiększenie parkingu z 8 do 14 miejsc ?
Wszak to klasyczny przykład remontu !
:-)
Maciek
> Zwiększenie parkingu z 8 do 14 miejsc ?
> Wszak to klasyczny przykład remontu !
remont to jest odtworzenie stanu pierwotnego
więc remontem to na pewno nie jest:)
jeśli budowa tych miejsc parkingowych które
były wcześniej zgłaszane jest zakończona
to można zgłaszać budowę kolejnych 10.
mogą wymagać mapki na której będą widoczne te miejsca
już zbudowane. a może i warunków zabudowy.
natomiast odległości parkingu od granicy itp.
to już odrębna sprawa. przy liczbie od 5 do 60 stanowisk
odległość od granicy działki musi być >=6m a od placu zabaw
itd. >=10m.
Piotr