Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Opinie na temat grzejników ECA

0 views
Skip to first unread message

Luiz

unread,
Apr 25, 2007, 8:41:11 AM4/25/07
to
Witam
Proszę o opinię na temat grzejników ECA, dystrybutor w polsce FB
Instal Złocieniec, ogłoszenia o sprzedaży na allegro.
Czy ktoś je widział, ma zamontowane, co sądzicie o wykonaniu? Wszelkie
info mile widziane.
Opis firmowy przedstawia, że wykonane są z blachy 1,15mm (Purmo,
DeLongi 1,25) ale cenowo o wiele tańsze od nich. Ponadto grzejnik ma
możliwość mocowania zarówno z boku jak i od dołu.
Niestety na obrazku nic więcej nie zobaczę.
Czekam na opinie.

Pzdr
Luiz

Kuba

unread,
Apr 25, 2007, 9:26:31 AM4/25/07
to Luiz
Luiz pisze:
Kupując grzejniki warto sprawdzić jaką pozycję ma dany producent na
polskim rynku.
Jeżeli jest to duża firma która zainwestowała w produkcję (ma fabrykę w
Polsce)i zdobyła liczący się udział na rynku to jest duża szansa że
będzie można się z nimi skontaktować za kilka lat w przypadku jakiś
problemów.
Wiele firm oferujących tanie grzejniki z 10-letnią gwarancją znikneło z
rynku za nim pojawiły się masowe reklamacje.

Kuba
www.tanie-ogrzewanie.pl

0 new messages