Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

czym przykleic sztuczna trawe na balkonie

2 views
Skip to first unread message

w...@epf.pl

unread,
Aug 7, 2006, 9:21:35 AM8/7/06
to
witam

mam wykafelkowany balkon
chcialbym na nim polozyc sztuczna trawe
pytanie - czy to najlepiej przykleic do kafli? najlepiej, zeby polaczenie
dalo sie za kilka lat dosyc latwo usunac (w celu wymiany trawy), myslalem o
tasmie dwustronnej - takiej jak do wykladzin, ale pytanie, jak to zniesie
zime i mrozy? oraz wode :-)

pozdrawiam


KrzysiekPP

unread,
Aug 7, 2006, 10:02:32 AM8/7/06
to
> pytanie - czy to najlepiej przykleic do kafli? najlepiej, zeby polaczenie
> dalo sie za kilka lat dosyc latwo usunac (w celu wymiany trawy), myslalem o

W sklepach niektorych są dostepne kleje "samochodowe" do klejenia szyb
do nadwozia. Tego nic nie ruszy oprocz noza :)))

--
Krzysiek, Krakow

Winetoo

unread,
Aug 7, 2006, 10:04:41 AM8/7/06
to
Użytkownik <w...@epf.pl> napisał w wiadomości
news:eb7etb$efs$1...@nemesis.news.tpi.pl...

Użyj kleju na gorąco (taki z pistoletu). Gdy zechcesz zmienić trawę to od
kafli ten klej odejdzie nie zostawiając śladu.

Pozdrawiam
Winetoo

Marek Dyjor

unread,
Aug 7, 2006, 11:02:32 AM8/7/06
to
Użytkownik "Winetoo" <win...@no.spam.please.com> napisał w wiadomości
news:eb7h50$a2p$1...@news.interia.pl...

:)

a w lecie będzie ci trawa jeździła... bo klej się rozpuści od słońca

ZbyszekZ

unread,
Aug 7, 2006, 12:53:51 PM8/7/06
to

w...@epf.pl wrote:
> witam
>
> mam wykafelkowany balkon
> chcialbym na nim polozyc sztuczna trawe
> pytanie - czy to najlepiej przykleic do kafli?

Ale po co?
U mnie lezy bez przyklejania, leżą na nie jedynie standardowe graty
balkonwe.
Na zimę zamierzam ją zwinąć.

--
ZZ@private

ewa

unread,
Aug 7, 2006, 1:45:38 PM8/7/06
to

Użytkownik "ZbyszekZ" <zbys...@gmail.com> napisał w wiadomości
news:1154969631.7...@i3g2000cwc.googlegroups.com...

> > chcialbym na nim polozyc sztuczna trawe
> > pytanie - czy to najlepiej przykleic do kafli?

> U mnie lezy bez przyklejania, leżą na nie jedynie standardowe graty
> balkonwe.

U mnie też, aczkolwiek: mam kilka sporych doniczek i ławeczkę.

> Na zimę zamierzam ją zwinąć.

A moja juz leży od czterech lat. Zima jej nie zaszkodziła, natomiast
wyblakła nieco - znaczy: zieleń pod doniczkami jest dużo bardziej intensywna
niż na reszcie:)


--
Ewa
_____________________________________
"Są w życiu dwie najświętsze sprawy:
Mieć swoją ziemię obiecaną
I własny kubek mieć do kawy"

rkpior

unread,
Aug 28, 2006, 9:34:36 AM8/28/06
to
> A moja juz leży od czterech lat. Zima jej nie zaszkodziła, natomiast
> wyblakła nieco

a nie macie problemu ze stojaca woda w tej sztucznej trawie podczas
opadow? Powaznie zastanawiam sie nad ta trawa na balkon i w sumie to
tylko jest problemem?

Znalazlem na allegro cos takiego:
http://www.allegro.pl/item122385745_wykladzina_sztuczna_trawa_szerokosc_133_cm_.html
ale w marketach jest tansza (pewnie troche gorsza) wersja. I chyba sie
skusze.

Mam tylko dwa problemy:
1. Stojaca woda - czy nie powoduje kruszenia wykladziny
2. mroz - czy nie powoduje pekania

Radosław

ZbyszekZ

unread,
Aug 28, 2006, 11:51:43 AM8/28/06
to

rkpior wrote:

>
> Mam tylko dwa problemy:
> 1. Stojaca woda - czy nie powoduje kruszenia wykladziny

Wykłądzina jest perforowana, woda nie stoi tylko spływa grzecznie.

> 2. mroz - czy nie powoduje pekania

A z tego powodu planuje ściągnąć ja na zimę.

--
ZZ@private

0 new messages