mam wykafelkowany balkon
chcialbym na nim polozyc sztuczna trawe
pytanie - czy to najlepiej przykleic do kafli? najlepiej, zeby polaczenie
dalo sie za kilka lat dosyc latwo usunac (w celu wymiany trawy), myslalem o
tasmie dwustronnej - takiej jak do wykladzin, ale pytanie, jak to zniesie
zime i mrozy? oraz wode :-)
pozdrawiam
W sklepach niektorych są dostepne kleje "samochodowe" do klejenia szyb
do nadwozia. Tego nic nie ruszy oprocz noza :)))
--
Krzysiek, Krakow
Użyj kleju na gorąco (taki z pistoletu). Gdy zechcesz zmienić trawę to od
kafli ten klej odejdzie nie zostawiając śladu.
Pozdrawiam
Winetoo
:)
a w lecie będzie ci trawa jeździła... bo klej się rozpuści od słońca
Ale po co?
U mnie lezy bez przyklejania, leżą na nie jedynie standardowe graty
balkonwe.
Na zimę zamierzam ją zwinąć.
--
ZZ@private
> > chcialbym na nim polozyc sztuczna trawe
> > pytanie - czy to najlepiej przykleic do kafli?
> U mnie lezy bez przyklejania, leżą na nie jedynie standardowe graty
> balkonwe.
U mnie też, aczkolwiek: mam kilka sporych doniczek i ławeczkę.
> Na zimę zamierzam ją zwinąć.
A moja juz leży od czterech lat. Zima jej nie zaszkodziła, natomiast
wyblakła nieco - znaczy: zieleń pod doniczkami jest dużo bardziej intensywna
niż na reszcie:)
--
Ewa
_____________________________________
"Są w życiu dwie najświętsze sprawy:
Mieć swoją ziemię obiecaną
I własny kubek mieć do kawy"
a nie macie problemu ze stojaca woda w tej sztucznej trawie podczas
opadow? Powaznie zastanawiam sie nad ta trawa na balkon i w sumie to
tylko jest problemem?
Znalazlem na allegro cos takiego:
http://www.allegro.pl/item122385745_wykladzina_sztuczna_trawa_szerokosc_133_cm_.html
ale w marketach jest tansza (pewnie troche gorsza) wersja. I chyba sie
skusze.
Mam tylko dwa problemy:
1. Stojaca woda - czy nie powoduje kruszenia wykladziny
2. mroz - czy nie powoduje pekania
Radosław
>
> Mam tylko dwa problemy:
> 1. Stojaca woda - czy nie powoduje kruszenia wykladziny
Wykłądzina jest perforowana, woda nie stoi tylko spływa grzecznie.
> 2. mroz - czy nie powoduje pekania
A z tego powodu planuje ściągnąć ja na zimę.
--
ZZ@private