Witam,
czy ktos jeszcze pamieta afere firmy budowlanej Budco pana R.Kostucha?
mam pytanie, czy nie zetkneliscie sie gdzies z nowymi firmami tego pana lub
innymi interesami przez niego prowadzonymi?
chodzi oczywiscie o egzekucje wierzytelnosci
Pozdrawiam
Wojtek
--
Wysłano z serwisu OnetNiusy: http://niusy.onet.pl