> Czy poza problemem z Telia jest jeszcze jakiś problem z Bydmanem?> Nie mogę się dobyć do bydgoskiej sieci MAN z nikąd.
Z Pioniera widać. Z tpnet nie widać. Też pewnie przez Telię szło.
MJ
Zapraszam do nas, cyfronet cie widzi :)
k