czy komus jeszcze (klientowi gtse) kuleje transfer z akmai ?
IE7 z akmai przez gtse to 6kB/s i co jakis czas zrywa.
IE7 z akmai przez atman/etop do max lacza.
porazka.
poczytaj "gts i zagranica" z 2007.10.07
ale te akmaie stoja w pl. a zagranica sama w sobie wybiorczo dziala
calkiem znosnie.
u mnie i jedno i drugie kuleje... wczoraj z support.dell.com osiagalem
zabojcze predkosci 7-8kb....
Jak idziesz przez ATM SA to sie nie dziw , bo na ACXie sa okreslone limity.
Jesli winszujesz miec full speed - zapraszamy do peeringu - oczywiscie jesli
masz AS etc.
Etop
w watku piszemy o GTS... ATM nie mam... AS, etc mam
Zwracam uwage na pocatek tego watku :
"IE7 z akmai przez gtse to 6kB/s i co jakis czas zrywa.
IE7 z akmai przez atman/etop do max lacza. "
wiec bylo to jakos powiazane :D
CSL
Uderz w stół, a nożyce się odezwą? :D
--
ŁT
Ja tam trzymałbym się jak najdalej od etopu, bo to firma co straszy wibratorami.
Pozdrawiam,
Krzysztof Oledzki
--
Krzysztof Olędzki
e-mail address: ole(a-t)ans(d-o-t)pl
Registered User: Linux - 189200, BSD - 51140
Nick Handles: KO60-RIPE, KO581 (Network Solutions)
takimi do betonu ? ;]
Nie.
takimi do betonu ? ;]
Takimi do Anten 2.4 GHz :D
Chyba ten tekst wszedl do kanonu - milo ze sporo ludzi mialo z teo odrobine
humoru.
CSL