Nie mogę sobie przypomnieć nazwy języka opisu grafiki 3d dla stron www
sprzed kilkunastu lat.
Pojawił się jako ciekawostka i chyba później przepadł. Roi mi się, że to
było coś w rodzaju VGML albo przynajmniej zaczynało się na V...
Czy ktoś może pamięta?
--
Freja Draco
Kiedy smok jest w pobliżu, nic nie będzie w stanie ci pomóc,
jeśli nie uwzględnisz go w swoich kalkulacjach.
---
Ta wiadomość e-mail została sprawdzona pod kątem wirusów przez oprogramowanie AVG.
http://www.avg.com