Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

szybki serwer

0 views
Skip to first unread message

michaljonca

unread,
Feb 1, 2005, 4:40:11 PM2/1/05
to
witam,

chcialbym prosic o pomoc w znalezieniu odpowiedzniego serwera dla moich
potrzeb.
przegladalem kilka ofert w internecie, ale w zasadzie zadna nie oferowala
tego czego potrzebuje :

- mozliwosc podpiecia kilku domen pod rozne katalogi (kilka stron na
serwerze we wlasnych domenach) (to chyba najrzadziej spotykane)
- baza mysql
- dobry webmail bez limitu przesylek (idealem jest dla mnie webmail home.pl)
- ze 3-4 skrzynki pocztowe
- najlepiej jakis wbudowany skrypt newsletterowy
- obsluga php
- powierzchnia calosci kolo 200 MB, dzielona najlepiej dowolnie.

- jak najszybszy (glownie dla uzytkownikow z polski)
- koszt kolo 300-400 zl brutto / rok
... no i stabilny.

moze ktos sie spotkal z podobna oferta... niestety wiekszosc ofert, ktore
znalazlem to albo cienizna, albo spora cena za niepotrzebne mi funkcje.
serwer potrzebny jest na kilka stron w stylu http://architektura.net

z gory dzieki za pomoc
michaljonca


fiodor

unread,
Feb 1, 2005, 5:34:35 PM2/1/05
to
michaljonca wrote:

> - jak najszybszy (glownie dla uzytkownikow z polski)
> - koszt kolo 300-400 zl brutto / rok
> ... no i stabilny.

co prawda cena 390 zl netto za rok
za serwer 1 giga z dowolnym podzialem
ale to home.pl

http://quaint.pl/promo/promocja_35.html


F

rezist.com

unread,
Feb 1, 2005, 7:06:19 PM2/1/05
to
<reklama>http://www.net-serwis.pl</reklama>

bez limitów transferów, tani nie są ale ja nie narzekam
(łącze w ATMANie)

--
tomek nowak
http://rezist.com

Marek

unread,
Feb 2, 2005, 1:09:55 AM2/2/05
to
michaljonca napisał(a):

> witam,
> chcialbym prosic o pomoc w znalezieniu odpowiedzniego serwera dla moich
> potrzeb.
> przegladalem kilka ofert w internecie, ale w zasadzie zadna nie oferowala
[...]

http://www.dmkproject.pl/
Można podpiąć kilka domen bez żadnych opłat, trzeba skontaktować się z
administratorem. Resztę wymagań też spełnia. Serwery za granicą jeżeli to
nie przeszkadza ale bardzo szybkie łącza.

--
Pozdrawiam

Paweł

unread,
Feb 2, 2005, 4:29:52 AM2/2/05
to
Witam,

Serwery firmy Lap
http://www.lap.pl/?p=137

Są bardzo tanie i pojemne 250 MB za 145 zł to chyba korzystne?

Pozdrawiam
Paweł Czarnik
---------------------------------------------
Zapraszam na moją stronę: http://www.ptc.dt.pl

Mirek @www.dzienpo.tk

unread,
Feb 2, 2005, 4:45:58 AM2/2/05
to
Dnia Tue, 1 Feb 2005 22:40:11 +0100, "michaljonca"
<irenasan...@yahoo.com> napisał:

>witam,
>
>chcialbym prosic o pomoc w znalezieniu odpowiedzniego serwera dla moich
>potrzeb.


http://surpasshosting.com

>- jak najszybszy (glownie dla uzytkownikow z polski)
>- koszt kolo 300-400 zl brutto / rok
>... no i stabilny.

No ale z tym to juz tam bedzie chyba klopot
ale mozesz sobie sprawdzic :)


--
Mirek
http://www.dzienpo.tk

Marcin Zyla

unread,
Feb 2, 2005, 4:57:42 AM2/2/05
to michaljonca
michaljonca wrote:

Polecam servage.net

Jak się odpowiedni kod promo wpisze, to się cena zbija do 80 brutto /
kwartał, szybki, dowolna ilośc domen w podkatalogach ;-) sql etc.
Jak chcesz dam ci dostep to zerkniesz jak działa.

Marek

unread,
Feb 2, 2005, 7:18:59 AM2/2/05
to
Marcin Zyla napisał(a):

> Polecam servage.net
> Jak się odpowiedni kod promo wpisze, to się cena zbija do 80 brutto /
> kwartał, szybki, dowolna ilośc domen w podkatalogach ;-) sql etc.
> Jak chcesz dam ci dostep to zerkniesz jak działa.
> MŻ

A jaką tam mają wersję php oraz mysql?

--
Pozdrawiam

Jacek Czapla

unread,
Feb 2, 2005, 8:29:19 AM2/2/05
to

> http://surpasshosting.com
>
>
>>- jak najszybszy (glownie dla uzytkownikow z polski)
>>- koszt kolo 300-400 zl brutto / rok
>>... no i stabilny.
>
>
> No ale z tym to juz tam bedzie chyba klopot
> ale mozesz sobie sprawdzic :)
>

??? Możesz coś więcej napisać? Miałeś jakieś problemy?

--
Jacek Czapla

ORAKS - Rozkład jazdy w komórce - http://oraks.asitpl.com

_Normanos_

unread,
Feb 18, 2005, 3:31:24 AM2/18/05
to
Marcin Zyla napisał(a):

> Polecam servage.net

odradzam. amatorka. zwiechy. wolne dziaanie. kicha.

--
=< Normanos >=< mailto: normanos(małpa)wp(kropka)pl >=---
"...Nie potrzebuje noża, nie mam żadnych celów zbrojnych,
nie mam bejzbola ni wideł gnojnych..." - Leniwiec

0 new messages