czy jest jakis sensowny sposob na zablokowanie wklejania tekstu do pola
textarea?
--
pzdr
mk
Nie bardzo, bo sama idea jest bez sensu ;)
--
message[autor="PablO"]::after {
content:"Pozdrawiam";
}
disablujesz textarea lub przykrywasz ja jakims przezroczystym divem...
podpinasz js'a - cos jak w stylu
http://designshack.co.uk/tutorialexamples/vkeyboard/
i przepisujesz dynamicznie wartosc
:>
--
tomek nowak
http://rezist.com
http://anvilstrike.com
http://mylittlesecret.pl