Bylem ostatnio na stronie paski.org. Strona tak glupia, ze spedzilem
na niej z godzine ;P
Tak czy siak, witryna ta na dole strony posiada pasek zatytulowany
"nasze pozostale serwisy". Powiedzmy, ze podobny jest takze na
facebooku i wielu innych stronach. Chcialem oczywiscie cos podobnego
zrobic na swojej.
Probowalem przejrzec zrodlo strony, ale nie widze odpowiadajacego temu
paskowi fragmentu HTML. Nie mam pojecia czemu. Co prawda nie jestem
alfa i omega z html, ale jak ktos mi powie czego szukac to dam sobie
rade, nie prosze o prowadzenie za rękę :-)
--
Pozdrawiam
Pawel Rozenek
<script type="text/javascript" src="http://tuwy.pl/js/corp.js"></script>
Przeanalizuj co tworzy wyzej dolaczany kod. Swoja droga polecam dodatek
Firebug do Firefoxa.
--
Pozdrawiam
Pacio
Hej!
Dziekuje za podpowiedz - wkleilem na chwile <script type="text/
javascript" src="http://tuwy.pl/js/corp.js"></script> u mnie na
stronie i dziala :-)
Bede przerabial na wlasne potrzeby zaraz
dziekuje slicznie
> --
> Pozdrawiam
> Pacio
Hm, a nie wystarczy�oby "position:fixed" w CSS?
--
Michal "Wooyek" Lalik // wooyek na gmail.com // www.wooyek.pl //
Wystarczyłoby. Nawet więcej — wystarcza. Z dyrektywy tej korzysta
wspomniana strona. Przyjrzyj się lepiej skryptowi — to jakiś potworek z
document.write i in-line'owymi stylami CSS w nim...
--
Niżej podpisany, zamieszkały w http://minio.xt.pl ,
Mirosław Zalewski