Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Stany nieustalone?

103 views
Skip to first unread message

Jarosław Rafa

unread,
Nov 22, 2006, 12:00:55 PM11/22/06
to
Witam,
no właśnie - jak się po angielsku nazywają stany nieustalone?
--
Pozdrowienia,
Jaroslaw Rafa
r...@ap.krakow.pl
--
Spam, wirusy, spyware... masz dość? Jest alternatywa!
http://www.firefox.pl/ --- http://www.thunderbird.pl/
Szybciej. Łatwiej. Bezpieczniej. Internet tak jak lubisz.

projekt

unread,
Nov 22, 2006, 3:08:03 PM11/22/06
to
> Witam,
> no właśnie - jak się po angielsku nazywają stany nieustalone?
transient states

Zygmunt Wereszczyński

unread,
Nov 22, 2006, 3:34:08 PM11/22/06
to
22 listopada 2006 (18:00:55) Jarosław Rafa napisał:

> no właśnie - jak się po angielsku nazywają stany nieustalone?

Zapewne chodzi o "transient states".

--
Pozdrowienia,
Zygmunt Wereszczyński

Krzysztof Krzyżaniak

unread,
Nov 22, 2006, 4:52:04 PM11/22/06
to
Jarosław Rafa <r...@ap.krakow.pl> writes:

> Witam,
> no właśnie - jak się po angielsku nazywają stany nieustalone?

transient states

eloy
--
-------e-l-o-y----------------------------e-l-o-y-@-k-o-f-e-i-n-a-.-n-e-t------

jak to dobrze, że są oceany - bez nich byłoby jeszcze smutniej

Wojciech Froelich

unread,
Nov 22, 2006, 5:06:12 PM11/22/06
to
Jarosław Rafa wrote:
> no właśnie - jak się po angielsku nazywają stany nieustalone?

stan nieustalony = transient state

W.

Artur R. Czechowski

unread,
Nov 22, 2006, 5:43:54 PM11/22/06
to
On 2006-11-22, Jarosław Rafa <r...@ap.krakow.pl> wrote:
> no właśnie - jak się po angielsku nazywają stany nieustalone?
Jeśli masz na myśli to, co się dzieje np. w obwodach RLC po zmianie
na wejściu to transient (state).

Pozdrawiam
Czesiu
--
- God, root, what's the difference?
- God has mercy
/Illiad, "User friendly"/

pisz_n...@dionizos.zind.ikem.pwr.wroc.pl

unread,
Nov 22, 2006, 5:55:11 PM11/22/06
to
Jarosław Rafa <r...@ap.krakow.pl> wrote:
> Witam,
> no właśnie - jak się po angielsku nazywają stany nieustalone?

transients

Raf :-)

unread,
Nov 23, 2006, 6:44:54 PM11/23/06
to
Dnia Wed, 22 Nov 2006 18:00:55 +0100, Jarosław Rafa napisał(a) w
<news:ek1vj9$ev3$1...@srv.cyf-kr.edu.pl> :

> Witam,
> no właśnie - jak się po angielsku nazywają stany nieustalone?

A ja! a ja! a ja!,
Czy ja tez mogę napisać transient states?

Bardzo mi zależy! Proszę!

(BP, NMSP)
Raf :-)

0 new messages