> no właśnie - jak się po angielsku nazywają stany nieustalone?
Zapewne chodzi o "transient states".
--
Pozdrowienia,
Zygmunt Wereszczyński
> Witam,
> no właśnie - jak się po angielsku nazywają stany nieustalone?
transient states
eloy
--
-------e-l-o-y----------------------------e-l-o-y-@-k-o-f-e-i-n-a-.-n-e-t------
jak to dobrze, że są oceany - bez nich byłoby jeszcze smutniej
stan nieustalony = transient state
W.
Pozdrawiam
Czesiu
--
- God, root, what's the difference?
- God has mercy
/Illiad, "User friendly"/
transients
> Witam,
> no właśnie - jak się po angielsku nazywają stany nieustalone?
A ja! a ja! a ja!,
Czy ja tez mogę napisać transient states?
Bardzo mi zależy! Proszę!
(BP, NMSP)
Raf :-)