niezrozumiałe jest dla mnie "dialogic cards".. Ktoś wie, co to jest? Karta
logiki wybierania? hmm..
Szerszy kontekst: usługi IVR
Użytkownik "Szkoła językowa" <wladyslaw_out@com_out_bridge.com.pl> napisał w
wiadomości news:e9irin$npr$1...@nemesis.news.tpi.pl...
> Ludzie, co to jest ta "dialogic card" ??? Heeeeeeeeeeeeeeelppp !!
>> Szerszy kontekst: usługi IVR
Najlepsze polskie określenie to chyba - mimo skojarzeń z kartą do telefonu -
"karta telefoniczna" (w podobnym znaczeniu jak "karta dźwiekowa", "karta
graficzna" - podzespół komputerowy).
Do czego to służy patrz np. tutaj:
http://www.cti.pl/narzedzia_axxium.htm
--
inigo
http://inigo.dione.cc
albo karta dialogowa (ale to pewnie za proste by bylo)
pozdr
Remik
Użytkownik "inigo" <in...@dione.skasujto.cc> napisał w wiadomości
news:e9joa5$npk$1...@nemesis.news.tpi.pl...