Pozdr
Lucar
--
Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/
A co to jest? Bo w słownikach Microsoftu niczego takiego nie ma...
W.
Jest jest, tylko trzeba wiedzieć gdzie :-) Vista się kłania.
Zasobnik zadań.
Marcin Jędrysiak
No tak, asker nawet nie wspomniał o którą wersję okienek chodzi i
przeszukałem standardowe zasoby...
W.
zasobnik zadań