Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Task tray?

73 views
Skip to first unread message

Lucar

unread,
Oct 30, 2006, 7:09:27 AM10/30/06
to
Task tray w Windows - jak to będzie po polsku?

Pozdr
Lucar

--
Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/

Wojciech Froelich

unread,
Oct 30, 2006, 2:39:50 PM10/30/06
to
Lucar wrote:
> Task tray w Windows - jak to będzie po polsku?

A co to jest? Bo w słownikach Microsoftu niczego takiego nie ma...

W.

Marcin Jedrysiak

unread,
Oct 30, 2006, 8:33:48 PM10/30/06
to
Wojciech Froelich napisał(a):

> Lucar wrote:
>> Task tray w Windows - jak to będzie po polsku?
>
> A co to jest? Bo w słownikach Microsoftu niczego takiego nie ma...

Jest jest, tylko trzeba wiedzieć gdzie :-) Vista się kłania.

Zasobnik zadań.

Marcin Jędrysiak

Wojciech Froelich

unread,
Oct 31, 2006, 10:08:47 AM10/31/06
to
Marcin Jedrysiak wrote:
> Jest jest, tylko trzeba wiedzieć gdzie :-) Vista się kłania.

No tak, asker nawet nie wspomniał o którą wersję okienek chodzi i
przeszukałem standardowe zasoby...

W.

Anna

unread,
Oct 30, 2006, 1:55:16 PM10/30/06
to

Użytkownik "Lucar" <lu...@WYTNIJ.gazeta.pl> napisał w wiadomości
news:ei4q1n$kje$1...@inews.gazeta.pl...

zasobnik zadań

0 new messages