mjk
Spotkałem się z wielowątkowością. Powinno pasić.
Wojtek
> Jak po naszemu "hyper-threading" ?
> (nie wiem czy to istotne: w kontekście ACPI)
>
> mjk
Technologia hyper-threading
R
Hiperwątkowość proponuję.
Pozdrawiam,
Przemysław Szeremiota
>>Jak po naszemu "hyper-threading" ?
>>(nie wiem czy to istotne: w kontekście ACPI)
>
>
> Technologia hyper-threading
Jeśli już, to *technika*, nie technologia.
--
mjk
* 22 lipca, Dzien Misia * Nowa Świecka Tradycja *
http://www.dzienmisia.pl/
> Hiperwątkowość proponuję.
Dzięki. Łykam to :)
> Raf :-) wrote:
>
>>>Jak po naszemu "hyper-threading" ?
>>>(nie wiem czy to istotne: w kontekście ACPI)
>>
>>
>> Technologia hyper-threading
>
> Jeśli już, to *technika*, nie technologia.
>
Nie, technologia.
./KonMan
--
*** www.konrad.mantorski.com ***
jak w takim razie byloby multithreading? :)
pozdr
dude