Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

hyper-threading -> PL

6 views
Skip to first unread message

Slawek Kotynski

unread,
Jul 17, 2006, 1:58:05 PM7/17/06
to
Jak po naszemu "hyper-threading" ?
(nie wiem czy to istotne: w kontekście ACPI)

mjk

Wojciech Pędzich

unread,
Jul 17, 2006, 2:30:56 PM7/17/06
to

Slawek Kotynski napisał(a):

> Jak po naszemu "hyper-threading" ?
> (nie wiem czy to istotne: w kontekście ACPI)
>
> mjk

Spotkałem się z wielowątkowością. Powinno pasić.

Wojtek

Raf :-)

unread,
Jul 17, 2006, 2:58:36 PM7/17/06
to
Dnia Mon, 17 Jul 2006 19:58:05 +0200, Slawek Kotynski napisał(a) w
<news:44bbc608$0$22599$f69...@mamut2.aster.pl> :

> Jak po naszemu "hyper-threading" ?
> (nie wiem czy to istotne: w kontekście ACPI)
>
> mjk

Technologia hyper-threading
R

--
www.myprofile.w.pl

Przemysław Szeremiota

unread,
Jul 17, 2006, 5:13:58 PM7/17/06
to
Użytkownik "Slawek Kotynski" <koty...@byl.z.adso.z.com.pl> napisał w wiadomości news:44bbc608$0$22599$f69...@mamut2.aster.pl...

Jak po naszemu "hyper-threading" ?
(nie wiem czy to istotne: w kontekście ACPI)

Hiperwątkowość proponuję.

Pozdrawiam,
Przemysław Szeremiota

Slawek Kotynski

unread,
Jul 18, 2006, 11:31:45 AM7/18/06
to
Raf :-) wrote:

>>Jak po naszemu "hyper-threading" ?
>>(nie wiem czy to istotne: w kontekście ACPI)
>
>

> Technologia hyper-threading

Jeśli już, to *technika*, nie technologia.

--
mjk
* 22 lipca, Dzien Misia * Nowa Świecka Tradycja *
http://www.dzienmisia.pl/

Slawek Kotynski

unread,
Jul 18, 2006, 11:59:29 AM7/18/06
to
Przemysław Szeremiota wrote:

> Hiperwątkowość proponuję.

Dzięki. Łykam to :)

KonMan

unread,
Jul 18, 2006, 2:55:19 PM7/18/06
to
Slawek Kotynski:

> Raf :-) wrote:
>
>>>Jak po naszemu "hyper-threading" ?
>>>(nie wiem czy to istotne: w kontekście ACPI)
>>
>>
>> Technologia hyper-threading
>
> Jeśli już, to *technika*, nie technologia.
>

Nie, technologia.

./KonMan
--
*** www.konrad.mantorski.com ***

paolo

unread,
Sep 16, 2006, 8:29:58 AM9/16/06
to
Wojciech Pędzich napisał(a):

jak w takim razie byloby multithreading? :)

pozdr
dude

0 new messages