Pozdrawiam serdecznie
Grzechu
> witam,
> moi Drodzy - czy istnieje jakies milusie okreslenie techniczne na
> "bezwzrokowe" pisanie na maszynie lub innym TYPE-costam?
> Dzieki za poswiecenie mi chwilki czasu na odpowiedz
Gdybyś poświęcił chwilę czasu na pomęczenie wyszukiwarki, szybciej byś sam
znalazł odpowiedź. Sprawdzenie kilku pierwszych odnośników z Google:
http://www.google.pl/search?q=typewriting
prowadzi do odpowiedzi "touch typing", co łatwo zweryfikować:
http://en.wikipedia.org/wiki/Touch_typing
--
Andrzej P. Woźniak us...@pochta.onet.pl (zamień miejscami z<->h w adresie)