Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

ENG > PL: "overhad" wątku

8 views
Skip to first unread message

paolo

unread,
Sep 17, 2006, 8:49:03 AM9/17/06
to
czy macie pomysl jak powiedziec po polsku:
the overhead that thread introduces...
i
..., some heap overhead for storing...

pozdrawiam
pawel

Wojciech Pędzich

unread,
Oct 4, 2006, 8:52:42 AM10/4/06
to

paolo napisał(a):

Hmmm, skoro nikt... Kiedyś spotkałem się ze sformułowaniem
"narzut".

Wojtek

0 new messages