Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

[pytanie] roznice iPAQ H2210 i H2215

0 views
Skip to first unread message

Novy

unread,
Nov 18, 2003, 8:35:04 AM11/18/03
to
Jakie sa roznice pomiedzy wymienionymi w temacie modelami ?
H2210 jest dostepny w ofercie polskich dystrybutorow wiec info o tym modelu
latwo znalesc.

Cieawe info z www.pdaclub.pl

Model: HP iPAQ h2210/15
Przewidywana data premiery: 23.06
Przewidywana cena: $400
Inne informacje: Procesor Intel XScale taktowany zegarem 400MHz, 64MB RAM,
BlueTooth. Oczywiście system PocketPC 2003.

Co ciekawe HP (strona pl) nie przyznaje sie do modelu H2215. Czyzby chodzilo o
rozna symbolike tego samego PPC zaleznie od regionu sprzedazy ?

pozdrowienia
AN

--
Wysłano z serwisu OnetNiusy: http://niusy.onet.pl

Bartosz 'Bhaarth' Śmigaj

unread,
Nov 18, 2003, 9:19:27 AM11/18/03
to
"Novy" <artu...@poczta.onet.pl> wrote in
news:640e.000006...@newsgate.onet.pl:

> Co ciekawe HP (strona pl) nie przyznaje sie do modelu H2215. Czyzby
> chodzilo o rozna symbolike tego samego PPC zaleznie od regionu
> sprzedazy ?

Chyba tak. ZTCW roznice sa glownie w sofcie... /tym zalaczonym do pda/

Pewnie zaraz wywala Cie stad na inna grupe:)


--
Best Regards, Pozdrawiam,

: Bartosz 'Bhaarth' Śmigaj
: mail :: smi...@post.pl

Michał Kuświk (Kusiu)

unread,
Nov 18, 2003, 9:25:46 AM11/18/03
to
Użytkownik "Novy" <artu...@poczta.onet.pl> napisał w wiadomości
news:640e.000006...@newsgate.onet.pl...

> Jakie sa roznice pomiedzy wymienionymi w temacie modelami ?
> H2210 jest dostepny w ofercie polskich dystrybutorow wiec info o tym
modelu
> latwo znalesc.
>
> Co ciekawe HP (strona pl) nie przyznaje sie do modelu H2215. Czyzby
chodzilo o
> rozna symbolike tego samego PPC zaleznie od regionu sprzedazy ?

Dobrze sie domyslasz. Jedyne, nieznaczne roznice moga wystapic w
zanstalowany i/lub dolaczonym sofcie.

Tak w ogole to nastepnym razem pytania o palmtopy PocketPC kieruj raczej na
http://www.pdaclub.pl/forum/ niz na grupe, ktore jest przeznaczona dla
uzytkownikow palmow (palmtopow z systeme PalmOS).

--
Pozdrawiam
Michal Kuswik (Kusiu)
Sony CLIE TG50 + SE t68i
kusw...@Mkki.net.pl


Quider

unread,
Nov 18, 2003, 11:15:32 AM11/18/03
to

> Jakie sa roznice pomiedzy wymienionymi w temacie modelami ?
> H2210 jest dostepny w ofercie polskich dystrybutorow wiec info o tym
modelu
> latwo znalesc.

roznice sa tylko takie ze jedne sa sprzedawane w sieci a 2 gdzie indziej


--
Pozdrawiam
Michał (Quider) :: Wawa :: TT2+SE T68i
www.pdaclub.pl ::: quider@pdaclub(spam).pl


Slawek

unread,
Nov 18, 2003, 2:52:31 PM11/18/03
to

Użytkownik "Quider" <quider@wp(del).pl> napisał w wiadomości
news:bpdgm9$ptm$1...@nemesis.news.tpi.pl...

>
> > Jakie sa roznice pomiedzy wymienionymi w temacie modelami ?
> > H2210 jest dostepny w ofercie polskich dystrybutorow wiec info o tym
> modelu
> > latwo znalesc.
>
> roznice sa tylko takie ze jedne sa sprzedawane w sieci a 2 gdzie indziej
>
>
Dokładnie tak, modele z 5 na końcu są sprzedawane poprzez sklepy
internetowe. To w zasadzie cała istotna różnica.


qqq...@wytnijtoop.pl

unread,
Nov 18, 2003, 3:10:04 PM11/18/03
to
> Dokładnie tak, modele z 5 na końcu są sprzedawane poprzez sklepy
> internetowe. To w zasadzie cała istotna różnica.

A h1915? Przeciez jest sprzedawany m.in. w Vobisie. Roznil sie jakos (nie
wiem jak) od h1910, bo byla specjalna aktualizacja nakladki Interwrite z h1910
na h1915.
qw

Slawek

unread,
Nov 18, 2003, 4:16:07 PM11/18/03
to

Użytkownik <qqq...@WYTNIJTOop.pl> napisał w wiadomości
news:640e.000007...@newsgate.onet.pl...

> > Dokładnie tak, modele z 5 na końcu są sprzedawane poprzez sklepy
> > internetowe. To w zasadzie cała istotna różnica.
>
> A h1915? Przeciez jest sprzedawany m.in. w Vobisie. Roznil sie jakos
(nie
> wiem jak) od h1910, bo byla specjalna aktualizacja nakladki Interwrite z
h1910
> na h1915.
> qw
>
>
Ba może jakiegoś "cusia" tam faktycznie wsadzili. W każdym razie dawniej to
była jedyna różnica z piątką i bez.

I jeszcze jedna uwaga, chyba powinieneś napisać "był sprzedawany", bo to już
zamierzchłe czasy, znaczy się z miesiąc będzie :-)


mandor

unread,
Nov 19, 2003, 8:01:41 AM11/19/03
to
"Slawek" <a@b.c> wrote in news:bpe278$e03$1...@news.onet.pl:

Z 1910/1915 byla inna roznica 1910 to byla nazwa na USA, w europie byl
sprzedawany jako 1915, IIRC bez roznicy czy w sklepie czy przez net.

pozdrawiam
mandor

0 new messages