Cieawe info z www.pdaclub.pl
Model: HP iPAQ h2210/15
Przewidywana data premiery: 23.06
Przewidywana cena: $400
Inne informacje: Procesor Intel XScale taktowany zegarem 400MHz, 64MB RAM,
BlueTooth. Oczywiście system PocketPC 2003.
Co ciekawe HP (strona pl) nie przyznaje sie do modelu H2215. Czyzby chodzilo o
rozna symbolike tego samego PPC zaleznie od regionu sprzedazy ?
pozdrowienia
AN
--
Wysłano z serwisu OnetNiusy: http://niusy.onet.pl
> Co ciekawe HP (strona pl) nie przyznaje sie do modelu H2215. Czyzby
> chodzilo o rozna symbolike tego samego PPC zaleznie od regionu
> sprzedazy ?
Chyba tak. ZTCW roznice sa glownie w sofcie... /tym zalaczonym do pda/
Pewnie zaraz wywala Cie stad na inna grupe:)
--
Best Regards, Pozdrawiam,
: Bartosz 'Bhaarth' Śmigaj
: mail :: smi...@post.pl
Dobrze sie domyslasz. Jedyne, nieznaczne roznice moga wystapic w
zanstalowany i/lub dolaczonym sofcie.
Tak w ogole to nastepnym razem pytania o palmtopy PocketPC kieruj raczej na
http://www.pdaclub.pl/forum/ niz na grupe, ktore jest przeznaczona dla
uzytkownikow palmow (palmtopow z systeme PalmOS).
--
Pozdrawiam
Michal Kuswik (Kusiu)
Sony CLIE TG50 + SE t68i
kusw...@Mkki.net.pl
roznice sa tylko takie ze jedne sa sprzedawane w sieci a 2 gdzie indziej
--
Pozdrawiam
Michał (Quider) :: Wawa :: TT2+SE T68i
www.pdaclub.pl ::: quider@pdaclub(spam).pl
A h1915? Przeciez jest sprzedawany m.in. w Vobisie. Roznil sie jakos (nie
wiem jak) od h1910, bo byla specjalna aktualizacja nakladki Interwrite z h1910
na h1915.
qw
I jeszcze jedna uwaga, chyba powinieneś napisać "był sprzedawany", bo to już
zamierzchłe czasy, znaczy się z miesiąc będzie :-)
Z 1910/1915 byla inna roznica 1910 to byla nazwa na USA, w europie byl
sprzedawany jako 1915, IIRC bez roznicy czy w sklepie czy przez net.
pozdrawiam
mandor