Szyk <
szy...@o2.pl> napisał(a):
> Czytałem angielską wiki i tam pisze, że koprocesor XENA z AmigaOne X1000
> może wykonywać jednocześnie 8 wątków z maksymalną wydajnością 500Mips.
> Więc co to ma być?
Amiga X1000 jest eksklusywnym hobby dla Elity.
Nie musi być tanie.
To nie to samo co Amiga 1200 "komputer dla kowalskiego" w 1992.
>Rozwiązanie w stylu procków PowerPC na kartach turbo
> do Amig?
W owym czasie to były procki na poziomie stosowanych w pecetach.
Że Amiga Inc zawaliła z systemem?
Pech.
Wbrew fałszywym informacjom rozpowszechnianym przez Radzia,
to też była całkiem fajna zabawka.
> "For future usage"? Tyle że już w wersji "built in"?
> Czy może ten procek jest jakimś dopalaczem do multimediów?
> Ale tym chyba by się pochwalili.
> No i czy on jest z czymś kompatybliny?
> Jest jeszcze info, że do sterowania liniami XORRO używa się "rozszeżeń"
> języka C.
> Czyli co? Nie mogli stworzyć normalnej biblioteki tylko modyfikują język?
> To już śmierdzi wciąganiem użytkowników w kanał nie standardowego narzędzia.
Ale o co chodzi?
Powtórzmy:
Amiga X1000 jest eksklusywnym hobby dla Elity.
Nie musi być tanie.
I nie musi mieć sensu dla "Kowalskiego".
Nikt nie oczekuje że Amiga X1000 będzie w każdym domu.
(Albo w co drugim).
--
Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl ->
http://www.gazeta.pl/usenet/