Dnia 2012-03-08 17:34, Użytkownik Szyk napisał:
> Czemu Amiga CD32 nie ma koprocesora tylko jakieś AKIKO???
> Akiko było tańsze?
Bo kooprocesory było do pracy a konsole do gier, pomijam
fanatyków którzy z CD32 robili komputer, nie miało to sensu
logicznego ani finansowego.
Akiko miało być dla graczy, tyle że programiści olali je
totalnie.
Pozdrawiam