Witam,
mam na komputerze dwa systemy jw. i np. podczas ściągania plików z sieci
(wifi) (ten sam plik tu i tu) na XP prędkość ściągania dochodzi max do ~200kB,
a na Linuksie 3 razy tyle. Co może być powodem? "lewych" połączeń nie widzę,
system raczej czysty (antywirus nic nie pokazał), a na XP max. prędkość
ściągania łapie od święta. Gdzie szukać przyczyny, sterowniki, ustawienia?
--
Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl ->
http://www.gazeta.pl/usenet/