Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Zlece program do obslugi "szkoly" plywania

0 views
Skip to first unread message

Floater

unread,
Mar 7, 2003, 3:48:44 PM3/7/03
to
Witam,

Poszukuje programu do obslugi jednoosobowej "firmy" prowadzacej nauke
plywania.
Czy moze ktos juz taki napisal i mozna by go kupic?
A moze zaadoptowac jakis gotowy uniwersalny (a za razem niezbyt
skomplikowany)?
Jesli nie, to prosze o orientacyjne oferty za ile moglby ktos dla mnie cos
takiego napisac.

Parametry programu:
1) podzial na grupy uczniow (uczniowie z grupy maja zajecia w tym samym
czasie)
2) kazdy uczen ma indywidualny tryb nauki
3) po kazdych zajeciach mozliwosc wprowadzenia dla kazdego ucznia osobno co
z nim bylo przerobione
4) oplaty, nie koniecznie za caly semestr, ale np. za liczbe godzin
(rozne taryfy w zal. od liczby wykupywanych godzin albo rabaty za wieksza
ilosc godzin, rabaty dla stalych klientow)
5) podstawowe podsumowania, statystyki:
- info o uczniu - do kiedy oplacone, do ktorej grupy zapisany, statystyka
obecnosci na zajeciach
- podsumowanie przychodow za dowolny okres czasu
6) poki co bez podzialu na nauczycieli (tylko jeden)
7) OS: od windows 95 w gore

Wstepnie byloby tyle, potem ew. drobne dodatki.

Prosze o odpowiedzi na maila:
flo...@wp.pl

Zdaje sobie sprawe, ze opis moze byc zbyt ogolny, jesli tak, to prosze o
podanie ceny orientacyjnej
lub o przeslanie mi doprecyzowanych przez siebie wymagan (licze na Wasza
intuicje) wraz z oferta cenowa.
Sprawa "srednio" pilna, termin do uzgodnienia, byleby nie np. za pol roku
;).
Faktura mile widziana, ale nie jest to wymog.

Ze wzgledu na brak czasu zastrzegam sobie prawo do nie odpowiadania na
wszystkie oferty.

Pozdrawiam
Floater


Piotr Slowinski

unread,
Mar 8, 2003, 12:49:52 PM3/8/03
to
Nie wiem jakim programatorem jestes,
ale sporo uzyskalbys w zwyklym Excelu na przyklad.
Jesli jestes zadnym programatorem (tylko plywakiem, jak mozna sadzic)
to moze najpierw pogadaj z jakims ambitnym licealista "z okolicy"?!?

Just to draw your attention
Piotr

Damian

unread,
Mar 8, 2003, 3:28:02 PM3/8/03
to
> to prosze o
> podanie ceny orientacyjnej
> lub o przeslanie mi doprecyzowanych przez siebie wymagan (licze na Wasza
> intuicje) wraz z oferta cenowa.

Właśnie! Kieruję teraz pytanie do Was, Zawodowych Programistów: ile
napisanie takiego programu by kosztowało? Bo jak dla mnie, jest to projekt
ze zwykłego podręcznika programowania. Coś a'la popularne programy do
wypożyczalni książek i bibliotek.

Pzdr,
Damian.

Artur Roszczyk

unread,
Mar 10, 2003, 8:21:02 AM3/10/03
to
z 99,99zł? no czs =D. ale rzeczywiście nie jest trudne. moze ja sie pobawie
i jak cos sklece to dam znac ale taraz mam probne


0 new messages