Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

CRC Error przy plikach .cab

0 views
Skip to first unread message

Pagi

unread,
Aug 18, 2004, 1:53:15 PM8/18/04
to
Witam,

Mam nastepujacy problem, probujac cos zainstalowac z obrazu plyty
podmontowanego Daemon Toolsem za kazdym razem wywala mi blad CRC w jakims
pliku .cab. Takze skopiowac takiego pliku nie da sie z podmontowanego obrazu
plyty (rowniez blad CRC). Oczywiscie owy obraz plyty na innym kompie dziala,
w ten sam sposob montowany.

Szukalem troche po grupach i pisano tam o przetaktowanym procku, zlej
pamieci badz tez przetaktowanej. U mnie w tej chwili wszystko chodzi
standardowo jak powinni, czyli Procesor AMD Barton 2500 na 166MHz x 11eli
tak to co z tym robić?

Moze ktos ma pomysl czego to wina?

--
Pozdrawiam,
Paweł Włodarczyk


Michal Kawecki

unread,
Aug 18, 2004, 2:33:42 PM8/18/04
to
Użytkownik "Pagi" <pa...@interia.pl> napisał w wiadomości
news:cg053j$9pd$1...@panorama.wcss.wroc.pl

Czytać umiesz? ;-). Przetestuj RAM, polecam np. MemTest86.
--
M. [MVP] "Use Google, stupid!"
/odpowiadając zmień px na pl/

Pagi

unread,
Aug 18, 2004, 4:09:38 PM8/18/04
to
Użytkownik "Michal Kawecki" <kkw...@o2.px> napisał w wiadomości
news:vi70gc....@kwinto.prv...

Taaa, umiem czytac, pamiec testowala sie pare godzin, zadnych bledow,
wlasnie memtest86


Pagi

unread,
Aug 18, 2004, 4:14:42 PM8/18/04
to
Użytkownik "Pagi" <pa...@interia.pl> napisał w wiadomości
news:cg0d52$cm5$1...@panorama.wcss.wroc.pl...
W pierwszej mojej wypowiedzi cos sie ucielo... dlatego dodam, moze istotna
rzecz, ze dyski (2 x maxtor 80GB Setial ATA) chodza w raidzie stripping, na
plycie Abit NF7-S, pamieci 2x256MB TwinMOS

Pagi.


Michal Kawecki

unread,
Aug 18, 2004, 6:01:39 PM8/18/04
to
Użytkownik "Pagi" <pa...@interia.pl> napisał w wiadomości
news:cg0dco$crv$2...@panorama.wcss.wroc.pl

> Użytkownik "Pagi" <pa...@interia.pl> napisał w wiadomości
> news:cg0d52$cm5$1...@panorama.wcss.wroc.pl...
[...]

> W pierwszej mojej wypowiedzi cos sie ucielo... dlatego dodam, moze
> istotna rzecz, ze dyski (2 x maxtor 80GB Setial ATA) chodza w raidzie
> stripping, na plycie Abit NF7-S, pamieci 2x256MB TwinMOS

Aha... to looknij tutaj:
http://a.tribalfusion.com/f.ad?site=TechSpot&adSpace=ROS&size=120x600&requestID=745308084

0 new messages