Jest skonfigurowany VPN (Windows Server 2000) o raz klient Windows XP, super
dziala i loguje sie przez VPN,
Mam pytanko czy mozna zrobic tak aby komputer ktory bedzie podlanczany do
sieci firmy za pomoca VPN mogl zalogowac sie do domeny w tejzej firmie, bo
zalezy mi bardziej na skrypciku (przy[pisanego do konta uzytkownika w AD)
ktory podczas logowania w firmie mapuje dyski i chcialbym to tez miec, ale
bez zakladania skrypciku na lokalnym komputerze, jak to mozna zrobic aby
zalogowac do domeny przez VPN i wykonac skrypt (ktory jest przypisany do
konta w AD - nie chce robic dodatkowego skryptu lokalnie na komputerze)
mapujacy dyski
na serwerze poprzez VPN
pozdrawiam