Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

logowanie do domeny poprzez VPN

0 views
Skip to first unread message

piotr

unread,
Aug 25, 2004, 5:37:24 AM8/25/04
to
Witam,

Jest skonfigurowany VPN (Windows Server 2000) o raz klient Windows XP, super
dziala i loguje sie przez VPN,

Mam pytanko czy mozna zrobic tak aby komputer ktory bedzie podlanczany do
sieci firmy za pomoca VPN mogl zalogowac sie do domeny w tejzej firmie, bo
zalezy mi bardziej na skrypciku (przy[pisanego do konta uzytkownika w AD)
ktory podczas logowania w firmie mapuje dyski i chcialbym to tez miec, ale
bez zakladania skrypciku na lokalnym komputerze, jak to mozna zrobic aby
zalogowac do domeny przez VPN i wykonac skrypt (ktory jest przypisany do
konta w AD - nie chce robic dodatkowego skryptu lokalnie na komputerze)
mapujacy dyski
na serwerze poprzez VPN

pozdrawiam


Daniel

unread,
Aug 27, 2004, 4:03:53 AM8/27/04
to
przypiac skrypt do danego konta w AD
0 new messages