ograniczenia: np nie mam dostępu do rejestru
pzdr.
Uruchom CMD jako admin i wykonaj poniższe polecenia
netsh interface reset all
netsh winsock reset
netsh firewall reset
netsh interface tcp set global autotuninglevel=disabled
Restart
http://www.softpedia.com/get/Tweak/Network-Tweak/WinSockFix.shtml
--
Piotr Palusiński [Microsoft MVP - Windows Desktop Experience]
https://mvp.support.microsoft.com/profile/Piotr.Palusinski
http://answers.microsoft.com/pl-pl/default.aspx
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
znaczy sie wystarczy ten programik ? czy trzeba coś więcej robić ?