Chcę udostępnić zdalnie pulpit na moim komputerze przy pomocy programu
NetMeeting pod XP.
Wszystko działa ok poza tym, że podaczas ł±czenia się z moim komputerem
prosi o Nazwę użytkownika i Hasło.
Na moim kompie mam 1 użytkownika (Administrator) bez hasła.
W pomocy do NM wyczytałem, że musi być hasło. Więc utworzyłem 2go
administratora z hasłem.
Na Admina bez hasła nie mogę się podł±czyć, a na tego z hasłem wchodzę z
innego kompa bez problemu.
Problem jest w tym, że teraz jak odpalam kompa to wy¶wietla mi ekran
logowania, bo mam 2uch użytkownikow.
Jak pod WIN XP ustawić żeby zawsze logował się do użytkownika bez hasła?
Mimo, że jest 2gi z hasłem.
A mam takie pytanie, czemu nie skorzystasz z remote desktop z WinXp
Dzięki !
Nie wiedziałem, że coś takiego tu jest.
Eeeee !
To nie to.
Bo żeby działało trzeba mieć na użytkowniku hasło.
A jak założe użytkownika z hasłem to przy logowaniu muszę wylogować tego bez
hasła.
W NM mogę być zalogowany na komputerze bez hasła a podł±czyć się do pulpitu
z hasłem i nic się nie dzieje.
Ale dzięki.
Mo ze po prostu wlacz konto guest i dodaj je na wszelki wypadek do grupy
Administratorzy (ciekawe czy sie da, tego eksperymentu jeszcze nie
przeprowadzalem)...
BP, MSPANC
szomiz
--
Kto pyta nie bladzi?
Kto pyta ten bladzi z innymi!
Standardowo nie mozna podlaczyc sie zdalnie do komputera z XP
z konta administratora z pustym haslem. Mozna to jednak zmienic:
1. Run -> secpol.msc
2. Konta:Ogranicz uzywanie pustych hasel przez konta lokalne tylko do
logowania do konsoli -> nalezy wylaczyc