Mam ten sam problem wiec prosze nie an priva ale na liste.
A swoja droga niedawno poslalem maila pt. framebuffer i fork i nikt nie
raczyl odpowiedziec.
Chris
Jak na mój gust to 'nie ma takiego pliku' jest odpowiednikiem 'no such
file', a tłumaczeniem 'operation not supported by device' jest 'operacja nie
obsługiwana przez urządzenie', tyle w sferze tłumaczeń.
A jeśli system krzyczy Ci, że nie ma jakiegoś urządzenia to sobie je stwórz.
Poczytaj /usr/src/linux/Documentation/devices.txt, zwłaszcza kawałek o
urządzeniach znakowych o mojor 29. Potem przeczytaj man mknod i utwórz
urządzenia /dev/fb[0-7].
PS: Co chciałeś zrobić przez cp /dev/fb0???
--
_ _
/ . |_ |_ Seweryn Sobieszek
/ |\| | | | sn...@alpha.net.pl
Tez mam S3 Trio3D i ang. Redhat 6.0, tez mam ten klopot, myslalem, ze to prawa
na /dev/fb*, zrobilem chmod a+rwx /dev/fb*, jakies dalsze sugestie?
Rafal Fitt
fi...@iname.com
PS. W razie czego prosze o odp. rowniez na priva, bo czasami mam przerwy w
newsach ;-)