Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

HTB i dzielenie po userach

0 views
Skip to first unread message

Piotrek

unread,
Jan 2, 2004, 3:02:58 PM1/2/04
to
Witam!
Mam takie pytanko.. Mam na serwerze kolejkowanie zrobione na HTB, ustawione
na dzielenie po userach... I od paru dni meczy mnie takie pytanie.. Czy
dodatkowo, jesli dziele po userach, moge dzielic jeszcze wewnatrz klas
userow na cos takiego, zeby WWW, POP3, SMTP wykonywalo sie PRIO 1, a
wszystko inne PRIO 2 ?

Pozdrawiam.
Piotrek.
pd...@gazeta.pl

P.S. Nie chodzi mi o dzielenie po uslugach dla wszystkich na raz, poniewaz
jest to dosc niesprawiedliwe (wysycanie duza iloscia polaczen)... a
wyprioretytowanie wybranych uslug juz w klasach userow by mnie zadowolilo...


0 new messages