Witam!
Mam takie pytanko.. Mam na serwerze kolejkowanie zrobione na HTB, ustawione
na dzielenie po userach... I od paru dni meczy mnie takie pytanie.. Czy
dodatkowo, jesli dziele po userach, moge dzielic jeszcze wewnatrz klas
userow na cos takiego, zeby WWW, POP3, SMTP wykonywalo sie PRIO 1, a
wszystko inne PRIO 2 ?
Pozdrawiam.
Piotrek.
pd...@gazeta.pl
P.S. Nie chodzi mi o dzielenie po uslugach dla wszystkich na raz, poniewaz
jest to dosc niesprawiedliwe (wysycanie duza iloscia polaczen)... a
wyprioretytowanie wybranych uslug juz w klasach userow by mnie zadowolilo...