a) user miał 6Mb do dyspozycji
b) w razie awarii jednego lacza drugie sobie hula
c) wszyscy sa zadowoleni :)
--
Wysłano z serwisu OnetNiusy: http://niusy.onet.pl
>
> a) user miał 6Mb do dyspozycji
> b) w razie awarii jednego lacza drugie sobie hula
> c) wszyscy sa zadowoleni :)
>
>
a) nie da sie
b) pseudo load balancing po ip zrodlowym
c) a to pojecie wzgledne juz ;]
No to zes mnie k...wa pocieszyl :) to w takim razie moze cos sprzetowego, moze
taki Linksys RV042-EU, kosztuje obecnie nie cale 800 zeta a z opisu wynika ze
calkiem nie glupie urzadzanko no i widze ze "desygnowane" podpisem CISCO :)
Ktos to uzywa, jak to sie sprawdza przy 2 laczach WAN-owskich ?
Testowałem, nawet fajne ale ma jedną wadę, przerzuca połaczenia po łaczach
jak głupi, nie robi czegoś takiego że jak jedno jest zapchane to dopiero
połączenia kieruje na drugie, on je kieruje losowo. Skutek jest taki że są
poważne problemy z https.
Lee
Jeśli ta dwójka z netii jest symetryczna to proponuje puścić nią cały
ruch, a na DSL skierować samo www. Szybko, sprawnie, bezboleśnie :-)
--
,,,
(o o)
========================oOO==(_)==OOo=========================
irc: for...@irc.gisz.com Piotr Suchowski
jid: for...@chrome.pl .oooO Oooo. http://sernik.org
========================(''')==(''')==========================
\ ( ) / don't drink and dive
\_) (_/
pozdr
Radek