Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Powiadomienie o poczcie ???

0 views
Skip to first unread message

Kris

unread,
Apr 19, 2006, 8:08:14 AM4/19/06
to
witam,
Szukam programu ktory bedzie mnie powiadamial o mejlach na paru skrzynkach
pocztowych, tylko najwazniejsze jest to ze niema to byc program pocztowy ktory
pobiera poczte tylko jakis programik dokujacy sie w trayu, badz jakims
przejzroczystym tle na tapecie. Chodzi mi aby cos migalo i odgrywalo jakis
dzwiek wav ze jest poczta i statystyka na zasadzie ze na koncie wp
3nieprzeczytane, na onecie 2nieprzeczytane itp.
To ma byc program TYLKO I WYLACZNIE do powiadomienia nie zaden bat itp...
Fajnie gdyby do roznych kont mozna ustawic rozne dzwieki powiadomien.


--
Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/

Marcin Frankowski

unread,
Apr 19, 2006, 8:31:21 AM4/19/06
to
Wed, 19 Apr 2006 12:08:14 +0000 (UTC), Kris <mano-a...@gazeta.pl>
napisał(a):

> Szukam programu ktory bedzie mnie powiadamial o mejlach na paru skrzynkach
> pocztowych,

Skrzynka Bogiego. Jedynie nie można w niej przypisać osobnych dźwięków
do każdego z kont, poza tym ma wszystko, czego poszukujesz.

--
Marcin Frankowski
chcesz wysłać maila, to kliknij: http://www.cerbermail.com/?CmCLSDi9lm
Na kłopoty z konfiguracją OE: http://konfiguracja.pochta.ru/

Paweł Kierski

unread,
Apr 19, 2006, 8:45:21 AM4/19/06
to
Kris w wiadomości <e2597e$dhp$1...@inews.gazeta.pl> pisze:

> witam,
> Szukam programu ktory bedzie mnie powiadamial o mejlach na paru skrzynkach
> pocztowych, tylko najwazniejsze jest to ze niema to byc program pocztowy ktory
> pobiera poczte tylko jakis programik dokujacy sie w trayu, badz jakims
> przejzroczystym tle na tapecie. Chodzi mi aby cos migalo i odgrywalo jakis
> dzwiek wav ze jest poczta i statystyka na zasadzie ze na koncie wp
> 3nieprzeczytane, na onecie 2nieprzeczytane itp.
> To ma byc program TYLKO I WYLACZNIE do powiadomienia nie zaden bat itp...
> Fajnie gdyby do roznych kont mozna ustawic rozne dzwieki powiadomien.

A jakie już programy znalazłeś szukając "POP3Checker" i zbliżonych
haseł w Google?

--
Paweł Kierski
ne...@pkierski.net
dodaj "[nomorespam]" w temacie jeśli piszesz z domeny innej niż .pl,
albo koniecznie chcesz obejść moje filtry 8-)

Markus Sprungk

unread,
Apr 19, 2006, 1:58:27 PM4/19/06
to
Kris napisał(a):

> witam,
> Szukam programu ktory bedzie mnie powiadamial o mejlach na paru skrzynkach
> pocztowych, tylko najwazniejsze jest to ze niema to byc program pocztowy ktory
> pobiera poczte tylko jakis programik dokujacy sie w trayu, badz jakims
> przejzroczystym tle na tapecie. Chodzi mi aby cos migalo i odgrywalo jakis
> dzwiek wav ze jest poczta i statystyka na zasadzie ze na koncie wp
> 3nieprzeczytane, na onecie 2nieprzeczytane itp.
> To ma byc program TYLKO I WYLACZNIE do powiadomienia nie zaden bat itp...
> Fajnie gdyby do roznych kont mozna ustawic rozne dzwieki powiadomien.

Miranda+plugin Yamn


--
Markus Sprungk msprungk(at)post(KROPKA)pl
ICQ: 79050392 mspr...@gmail.com
Tlen: msprungk
GG: 1447098

nicholson

unread,
Apr 19, 2006, 3:53:00 PM4/19/06
to
Był dzień 2006-04-19 14:08 gdy Kris zdecydował(a) się napisać:

> witam,
> Szukam programu ktory bedzie mnie powiadamial o mejlach na paru skrzynkach
> pocztowych, tylko najwazniejsze jest to ze niema to byc program pocztowy ktory
> pobiera poczte tylko jakis programik dokujacy sie w trayu, badz jakims
> przejzroczystym tle na tapecie. Chodzi mi aby cos migalo i odgrywalo jakis
> dzwiek wav ze jest poczta i statystyka na zasadzie ze na koncie wp
> 3nieprzeczytane, na onecie 2nieprzeczytane itp.
> To ma byc program TYLKO I WYLACZNIE do powiadomienia nie zaden bat itp...
> Fajnie gdyby do roznych kont mozna ustawic rozne dzwieki powiadomien.
>
>
PopPeeper (ma wszystkie funkcje o których piszesz).
Super programik, a jakoś za mało znany.

--
nicholson

Jaro

unread,
Apr 20, 2006, 3:14:09 AM4/20/06
to
Dnia Wed, 19 Apr 2006 12:08:14 +0000 (UTC), Kris napisał(a):

> witam,
> Szukam programu ktory bedzie mnie powiadamial o mejlach na paru skrzynkach

> pocztowych...

Polecam PopTray

studentos

unread,
Apr 22, 2006, 4:37:18 PM4/22/06
to
19-04-2006, na pl.comp.mail, Kris napisał(a):

> Chodzi mi aby cos migalo i odgrywalo jakis
> dzwiek wav ze jest poczta i statystyka na zasadzie ze na koncie wp
> 3nieprzeczytane, na onecie 2nieprzeczytane itp.

www.miranda-im.org z wtyczką YAMN. Dodatkowo na jednej mirandzie będziesz
mógł znaleźć całą masę wtyczek do obsługi komunikatorów, przypomnień, ftp i
chyba czego tylko dusza zapragnie (program TV z przypomnieniami, pogoda :>)
Oczywiście może się ona stać TYLKO sprawdzaczem poczty.
--
Pozdrawiam
studentos

0 new messages