Czy ktos wie jak to zrobic?
--
Pawel Idzi
http://ucku4.uck.pk.edu.pl/~ipawel
e-mail: usun/remove .wieszac.spamerow
W Twoim przypadku:
1. Zamknij Sylabę.
2. Zrób kopię zapasową pliku prefs.js z katalogu Sylaby z Twoim profilem
...\Netscape\Users\{username}\ (tak wygląda dla NC)
3. Otwórz prefs.js Notatnikiem czy innym edytorem tekstowym.
4. Wpisz następującą (lub zmodyfikuj istniejącą) linię:
user_pref("mailnews.start_page.enabled", false);
Alternatywnie, możesz wprowadzić linię
user_pref("mailnews.start_page.url", "http://moja.ulubiona.strona/");
co spowoduje wyświetlanie tej strony przy starcie.
5. Zapisz zmiany.
6. Gotowe.
Michał
--
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Michał Sobkowski mailto:ms...@ibch.poznan.pl
Instytut Chemii Bioorganicznej PAN, Poznań
http://www.agh.edu.pl/ogonki/nc4_x.html
> Ktoś mądry kiedyś podał tu URL strony z ADVANCED COMMUNICATOR
> PREFERENCES:
> http://www.inmind.com/people/phrank/commonly/userprefs.html
>
Nie jestem pewien, czy ta strona jest nadal aktualna. Na pewno aktualna
jest natomiast ta:
http://www.ufaq.org/commonly/msngr_start.html oraz ta,
http://www.ufaq.org/commonly/userprefs.html
--
Pozdrawiam, Jacek Grodzki _/_/_/ _/_/ _/_/
mailto:jac...@venus.ci.uw.edu.pl _/ _/ _/ _/
http://venus.ci.uw.edu.pl/~jacgro/ _/ _/_/_/ _/
/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/ _/ _/ _/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
--
Wojtek J. alias Jatrzab
"Primum vivere, deinde philosophari"
;-)
_________________________________
Pawel Idzi <p...@bci.pl.wieszac.spamerow> wrote in message
news:37550894...@bci.pl.wieszac.spamerow...
> Uzywam sylaby 4.5
> Po wejsciu do Kuriera, w trybie online, ten laczy sie z
> messenger.netscape.com. Laczy sie i laczy, az zgra wreszcie ta
> denerwujaca
> strone i pokazuje ja wtedy nawet nie w oknie Nawigatora, ale wlasnie
> Kuriera!. Wiem, ze moge wcisnac STOP, ale o wiele wygodniej byloby
> gdyby
> mozna bylo to calkowicie wylaczyc.
>
> Czy ktos wie jak to zrobic?
>
> W Twoim przypadku:
[...]
> 4. Wpisz następującą (lub zmodyfikuj istniejącą) linię:
> user_pref("mailnews.start_page.enabled", false);
Dzieki, dziala (a raczej nie dziala juz, i dobrze :)
Oprocz tego uruchomilem takze hasla do profili, procedura jest dosyc
dziwna, poniewaz opiera sie na wejsciu na strone
http://http://home.netscape.com/communicator/v4.5/passwords/
i tam kliknieciu na link, ktory odpala javke. Aplecik ingeruje w rejestr,
cos tam dopisuje i haselka dzialaja.