Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Sylaba i messenger.netscape.com w Kurierze

1 view
Skip to first unread message

Pawel Idzi

unread,
Jun 2, 1999, 3:00:00 AM6/2/99
to
Uzywam sylaby 4.5
Po wejsciu do Kuriera, w trybie online, ten laczy sie z
messenger.netscape.com. Laczy sie i laczy, az zgra wreszcie ta
denerwujaca
strone i pokazuje ja wtedy nawet nie w oknie Nawigatora, ale wlasnie
Kuriera!. Wiem, ze moge wcisnac STOP, ale o wiele wygodniej byloby
gdyby
mozna bylo to calkowicie wylaczyc.

Czy ktos wie jak to zrobic?

--
Pawel Idzi
http://ucku4.uck.pk.edu.pl/~ipawel
e-mail: usun/remove .wieszac.spamerow


Michal Sobkowski

unread,
Jun 2, 1999, 3:00:00 AM6/2/99
to
Pawel Idzi wrote:
[...]

> Czy ktos wie jak to zrobic?
Wie, wie!
Ktoś mądry kiedyś podał tu URL strony z ADVANCED COMMUNICATOR
PREFERENCES:
http://www.inmind.com/people/phrank/commonly/userprefs.html

W Twoim przypadku:
1. Zamknij Sylabę.
2. Zrób kopię zapasową pliku prefs.js z katalogu Sylaby z Twoim profilem
...\Netscape\Users\{username}\ (tak wygląda dla NC)
3. Otwórz prefs.js Notatnikiem czy innym edytorem tekstowym.
4. Wpisz następującą (lub zmodyfikuj istniejącą) linię:
user_pref("mailnews.start_page.enabled", false);
Alternatywnie, możesz wprowadzić linię
user_pref("mailnews.start_page.url", "http://moja.ulubiona.strona/");
co spowoduje wyświetlanie tej strony przy starcie.
5. Zapisz zmiany.
6. Gotowe.

Michał
--
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Michał Sobkowski mailto:ms...@ibch.poznan.pl
Instytut Chemii Bioorganicznej PAN, Poznań
http://www.agh.edu.pl/ogonki/nc4_x.html

Jacek Grodzki

unread,
Jun 2, 1999, 3:00:00 AM6/2/99
to
Michal Sobkowski wrote:

> Ktoś mądry kiedyś podał tu URL strony z ADVANCED COMMUNICATOR
> PREFERENCES:
> http://www.inmind.com/people/phrank/commonly/userprefs.html
>

Nie jestem pewien, czy ta strona jest nadal aktualna. Na pewno aktualna
jest natomiast ta:
http://www.ufaq.org/commonly/msngr_start.html oraz ta,
http://www.ufaq.org/commonly/userprefs.html
--
Pozdrawiam, Jacek Grodzki _/_/_/ _/_/ _/_/
mailto:jac...@venus.ci.uw.edu.pl _/ _/ _/ _/
http://venus.ci.uw.edu.pl/~jacgro/ _/ _/_/_/ _/
/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/ _/ _/ _/_/_/_/_/_/_/_/_/_/


Jastrzab

unread,
Jun 2, 1999, 3:00:00 AM6/2/99
to
W Preferencjackh musisz zmienic ustawiena dotyczace ustawienia strony
domowej (lub startowej, bio nie jestem pewien jak to przetlumaczono). Mozesz
ustawic ze bedzisz startowac na czystej stronie, lub na wskazanej przez
Ciebie lub na ostanio ogladanej.

--

Wojtek J. alias Jatrzab
"Primum vivere, deinde philosophari"
;-)
_________________________________


Pawel Idzi <p...@bci.pl.wieszac.spamerow> wrote in message
news:37550894...@bci.pl.wieszac.spamerow...


> Uzywam sylaby 4.5
> Po wejsciu do Kuriera, w trybie online, ten laczy sie z
> messenger.netscape.com. Laczy sie i laczy, az zgra wreszcie ta
> denerwujaca
> strone i pokazuje ja wtedy nawet nie w oknie Nawigatora, ale wlasnie
> Kuriera!. Wiem, ze moge wcisnac STOP, ale o wiele wygodniej byloby
> gdyby
> mozna bylo to calkowicie wylaczyc.
>

> Czy ktos wie jak to zrobic?
>

Pawel Idzi

unread,
Jun 7, 1999, 3:00:00 AM6/7/99
to
Michal Sobkowski napisał(a):

> W Twoim przypadku:
[...]


> 4. Wpisz następującą (lub zmodyfikuj istniejącą) linię:
> user_pref("mailnews.start_page.enabled", false);

Dzieki, dziala (a raczej nie dziala juz, i dobrze :)

Oprocz tego uruchomilem takze hasla do profili, procedura jest dosyc
dziwna, poniewaz opiera sie na wejsciu na strone
http://http://home.netscape.com/communicator/v4.5/passwords/
i tam kliknieciu na link, ktory odpala javke. Aplecik ingeruje w rejestr,
cos tam dopisuje i haselka dzialaja.

0 new messages