W celu skorzystania z ikon PNG zaimportowałem moduł PIL. Wszystko było
by ok, gdyby nie to, że przez kanał alfa wczytanych ikon widać bazową
ramkę (tę na samym spodzie), zamiast tapety
Hierarchia prezentuje się następująco:
ramka | label z tapetą | ikony PNG
Tutaj jest kod programu:
A tutaj screen, jak to wygląda:
http://img.nopaste.pl/upload/zrzut%20ekranu1_4b70924af2bf3.png