Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

pady bazki

0 views
Skip to first unread message

pol

unread,
Nov 21, 2009, 8:36:51 AM11/21/09
to
Pracujac na phpmyadminie mam ostatnio coraz czesciej blad "Lost
connection to MySQL server during query". Blad wywala nawet przy np.
truncate malutkiej tabeli z kilkoma rekordami. Najpierw jest
kilkuminutowy zwis, a potem wywala powyzszy blad. Co ciekawe po chwili
bazka dziala jak ta lala. W czasie "zwisu" nie moge wejsc rowniez na
stronke. Czy to jest wina providera?

Lemat

unread,
Nov 21, 2009, 9:27:28 AM11/21/09
to
pol wrote:

nie, cyklistów.

--
Pozdrawiam
Lemat

pol

unread,
Nov 21, 2009, 1:42:13 PM11/21/09
to

wolałem się upewnić zanim mu nawrzucam :)
serwerek jest współdzielony więc albo ktoś zapuszcza jakieś 'by przemo'
albo provider upakowuje za dużo kont na serwerze.

0 new messages