> Mam Memo i chce w nim wyswietlic kod zrodlowy np. www.onet.pl jak to zrobic?
Trzeba pobrać tę stronę np. do strumienia. Np. przy pomocy Indy: IdHttp1.Get
('adres', Strumien) - potem już można szaleć.
Zdrówko
Jarek Zgoda
--
Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/
...otworzyć port (komponent HTTPclient), polaczyc sie z żądaną witryna i
odebrac jako wynik jej kod html. Robiąc to ręcznie należałoby pobawić się w
malutką znajomośc http wysylając komende w odpowiednim formacie, podajac
argumenty metoda get lub post. Jak Ci sie nie chce wnikac, to jest tez
gotowy komponent do tego jak widac.
Kysy