Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Kod zrodlowy html

1 view
Skip to first unread message

Piotr Leib (BUSHII)

unread,
Jul 22, 2002, 9:16:24 AM7/22/02
to
Mam Memo i chce w nim wyswietlic kod zrodlowy np. www.onet.pl jak to zrobic?


Jarek Zgoda

unread,
Jul 22, 2002, 9:59:45 AM7/22/02
to
Piotr Leib \(BUSHII\) <pl...@poczta.onet.pl> napisał(a):

> Mam Memo i chce w nim wyswietlic kod zrodlowy np. www.onet.pl jak to zrobic?

Trzeba pobrać tę stronę np. do strumienia. Np. przy pomocy Indy: IdHttp1.Get
('adres', Strumien) - potem już można szaleć.

Zdrówko
Jarek Zgoda

--
Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/

Kysy

unread,
Jul 22, 2002, 5:21:33 PM7/22/02
to
Można również...

...otworzyć port (komponent HTTPclient), polaczyc sie z żądaną witryna i
odebrac jako wynik jej kod html. Robiąc to ręcznie należałoby pobawić się w
malutką znajomośc http wysylając komende w odpowiednim formacie, podajac
argumenty metoda get lub post. Jak Ci sie nie chce wnikac, to jest tez
gotowy komponent do tego jak widac.

Kysy


0 new messages