Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Bot GG :)

0 views
Skip to first unread message

Ktos

unread,
Jan 7, 2005, 10:34:00 AM1/7/05
to
Wlasnie napisalem bota Gadu-Gadu :) Zbyt mily to on nie jest (nazwalem
go 'Bluzgacz' :) Numer 6559787. Mam nadzieje ze ktos sie do niego odezwie, bo
wtedy napewno wylapie nastepne bledy :) Serdecznie zapraszam :D

--
Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/

Webmajsterek

unread,
Jan 7, 2005, 11:09:45 AM1/7/05
to

odradzam spotkanie z botem -- nic ciekawego -- i zzalosny poiom

FK

unread,
Jan 8, 2005, 7:55:06 AM1/8/05
to
poziom - straszna kicha...

Juhas

unread,
Jan 9, 2005, 6:07:01 AM1/9/05
to
Czy to ma coś wspólnego z serwisem Bluzgacz?

--
Właśnie słucham: Kult - łączmy się w pary kochajmy się

Ktos

unread,
Jan 10, 2005, 9:54:58 AM1/10/05
to
Poziom jest dokladnie taki jaki mial byc :P W koncu to Bluzgacz :) Wiem co o
tym myslicie ale i tak bede go dalej rozwijal :P

Ania i Grześ

unread,
Jan 10, 2005, 10:58:17 AM1/10/05
to
Ktos napisał(a):

> Poziom jest dokladnie taki jaki mial byc :P W koncu to Bluzgacz :) Wiem co o
> tym myslicie ale i tak bede go dalej rozwijal :P
>
Jak sie dobrze rozwinie to moze i cos z niego bedzie, natomiast Ty sie
chyba zatrzymales w rozwoju piszac nikomu niepotrzebna rzecz, ktora nic
nie robi, poza bluzganiem...

--
Pozdrawiam, Ania i Grzes (Od 26.12.2004 mąż i żona)
- Żwirek kręci z Muchomorkiem!?

Tocbac

unread,
Jan 10, 2005, 11:44:04 AM1/10/05
to

Użytkownik "Ania i Grześ" <br...@maila.pl> napisał w wiadomości
news:cru8nl$pd7$1...@inews.gazeta.pl...
> Ktos napisał(a):

> Pozdrawiam, Ania i Grzes (Od 26.12.2004 mąż i żona)

Chyba "żona i mąż" ?.
Nie odpoczywacie od kompów ?. Przecież macie miesiąc
miodowy ;-)

Pozdrawiam

Tocbac.

GAN

unread,
Jan 10, 2005, 5:36:57 PM1/10/05
to
> Nie odpoczywacie od kompów ?. Przecież macie miesiąc
> miodowy ;-)
Odpoczywają przed kompem ;-).

GAN


0 new messages