Pracuję w niedużej agencji reklamowej, która zajmuje się wyłącznie DTP -
nasz klient zwrócił się do nas z prośbą o przygotowanie mu prezentacji
multimedialnej na targi. Jako, że tym się zupełnie nie zajmujemy będziemy
musieli zwrócić się do firmy, która produkuje takie i która robi to naprawdę
dobrze. Zanim dojdzie do realizacji potrzebuję poznać widełki cenowe na
opracowanie takiej prezentacji - jaka cena jest jest normą a co jest już
zdzieraniem sóry żywcem. Nie chodzi mi tu o ceny typu - kto zrobi taniej,
ale ceny jakie podają uznane firmy z wartościowym dorobkiem w swym
portfolio.
Prezentacja ma trwać około 5-ciu minut - klient jest z branży budowlanej
więc spodziewamy się, że będzie przedstawiała zwizualizowany dom ze
zmieniającymi się kolorami i typami elemantów produkowanych przez Klienta.
Lektor ma do odczytania tekst o objętości półtorej strony A4. Preznetacja ma
być samoodtwarzająca się z możliwością przejścia w tryb interaktywny - kiedy
prezenter będzie za jej pomocą pokazywał zalety produktów zgromadzonym
widzom.
Ile opracowanie takiej prezentacji może kosztować?
pozdrawiam
Jan Stawiński
oj, cos mi sie wydaje, ze nie bedzie was stac na taka prezentacje firmy,
ktora robi to profesjonalnie, bo z tego co wiem, to w takich firmach
przedzialy cenowe zaczynaja sie od przynajmniej 2-5 tys. w gore.
pozdro
ameedp.
LOL!
od 2-5 tys to rzeczywiscie sie zaczynaja, aby zaraz przejsc zdecydowanie
wyzej...
Zaryzykuje nawet, ze rozmowy moga sie zaczac od 30 tys zlotych (razem z
tloczeniem, drukiem opakowan itp.)
--
Archiwum grupy: http://niusy.onet.pl/pl.comp.grafika
/.../
>Prezentacja ma trwać około 5-ciu minut - klient jest z branży budowlanej
>więc spodziewamy się, że będzie przedstawiała zwizualizowany dom ze
/.../
Z obsługą (światło, nagłośnienie, miksowanie obrazu) około 10 tysięcy
(sporo zależy od tego, w jakiej technice prezentacja będzie wykonana).
ALex
--
BĘDĄ LUDZIE LATAĆ W POWIETRZU, TAK JAK LATAJĄ TERAZ PTAKI,
DZIĘKI WKŁADKĄ MAGNETYCZNYM ROMI. :))
http://www.milosierdzieboze.com/
> oj, cos mi sie wydaje, ze nie bedzie was stac na taka prezentacje firmy,
??
Przecież to nie Jan Stawiński za to będzie płacił tylko klient. Czemu
klienta miałoby nie być stać na 5 czy 30 tys. zł?
A.
--
Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/
A co to bylo? Mozna to gdzies zobaczyc?