Doskonale narzedzie dla wszystkich analitykow zajmujacych sie MES/MEB.
Dla mnie bomba - brakuje co prawda krzywych (Stress - Force/Strain) ale
i tak ci ktorzy zajmuja sie analiza nieliniowa biora te dane od
producentow.
Milego przegladania
Wszebor Boksa
-----
Wysłano za pośrednictwem WWW.CAD.PL (http://www.cad.pl)
Nowe kursy: AutoCAD cz. II i Inventor: http://www.cad.pl/kursy