--
pozdrawiam
Gelbo
witam
co rozumiesz przez zautomatyzowac?
gdzies przeciez jest miejsce gdzie trzeba cene wklepac recznie
no chyba ze maja one byc przeliczane w oparciu o jakis algorytm
(np. co tydzien cena=cena*0.95)
da sie to zrobic jesli masz dostep do kodow
najlepiej skontaktuj sie z producentem swojego sklepu
i zapytaj sie, czy potrzebnych Ci funcji nie moglby dopisac
no i ile za to bedzie chcial
pozdrawiam
Tomek
=============
www.koszyk.com
Większość tego typu sklepów ma możliwość exportu i importu danych. U mnie
działa tak:
Eksportujesz do pliku,
wciągasz do arkusza kalkulacyjnego,
przeliczasz ceny,
eksportujesz z arkusza do pliku,
importujesz w sklepie.
Tak jest u mnie. Ale... czy Ty ceny ustalasz algorytmem czy rynkowo?
jz
1) wf-mag
Export automatyczny z SQL, ustawiany czas np: co 3 godziny.
Exportuję dowolną grupę cenową, stany magazynowe, opisy itd.
Plik wynikowy jest wysyłany automatycznie na wskazany serwer.
2) FPP
Export w oparciu o plik(ceny, stany magazynowe). Rozbudowana możliwość
blokowania produktów,zwielokrotnienia produktów, zewnętrzny podział na
kategorie.
Możliwość drukowania cenników. Pliki automatycznie wysyłane na serwer.
Na życzenie napiszę dowolną aplikację uwzględniającą indywidualne potrzeby
firmy.
Kontakt na priv: pro...@progma.pl
Użytkownik "gelbo" <gelbo....@wp.pl> napisał w wiadomości
news:bv1c2m$qpe$1...@absinth.dialog.net.pl...