Bo wszyscy mają awersję do ryzyka i wycofują kapitał z krajów Europy
Środkowo-Wschodniej gdzie mamy Polskę, Węgry, czy Czechy. Po za tym
nasze banki pchają kapitał za granicę być może.
To jak z strefami czasowymi, u nich już kryzys się kończy a u nas zaczyna.
Tak wierzysz w bajki rządu, że w PL nie ma kryzysu :d. Kryzys to
kryzys za 3 lata z niego wyjdziemy, ciekawe jak tylko spłacić kredyty
jak dług przekroczy ilość dostępnych pieniędzy, kilku konsumentów
będzie musiało zbankrutować, banką pomogą rządy :d.